Mourinho'nun maliyeti belli oldu

Beşiktaşlım

Forum Üyesi
20 Kas 2023
8,449
0
0
Müsabakanın ardından düzenlenen basın toplantısında Beşiktaş 2. Başkanı Hüseyin Yücel flaş açıklamalarda bulundu. "Yaklaşık 1 ay önce Mourinho ile yüz yüze görüştüm" Son olarak Roma'yı çalıştıran ve Fenerbahçe'nin de gündeminde yer alan Jose Mourinho ile görüştüklerini söyleyen Yücel, "Yaklaşık 1 ay önce Mourinho ile yüz yüze görüştüm. Beşiktaş’ta kendisini görmek istediğini söyledim. Beşiktaş’ın kimyasına uygun olduğunu belirttim. "Mourinho teklife sıcak baktı" Mourinho, Beşiktaş ile ilgili bir çalışma yapacağını ve tekrar iletişime geçeceğini söyledi. Sonrasında geçtiğimiz günlerde Mourinho tekrar iletişime geçti ve teklife sıcak baktığını dile getirdi. "Beşiktaş’a gelmek istiyor" Mourinho, Beşiktaş’a gelmek istiyor. Önümüzdeki hafta İtalya’da Mourinho ile yeniden görüşeceğim" dedi. Mourinho'nun maliyeti belli oldu Öte yandan Jose Mourinho'nun Beşiktaş'a maliyeti belli oldu. A Spor'da yer alan habere göre; Mourinho'nun, Roma’dan aldığı yıllık 5 milyon Euro’ya sıcak baktığı, yardımcılarına da toplam 2 milyon Euro ödeneceği belirtildi.