İngiliz basınından Mourinho ve Beşiktaş yorumu..

Beşiktaşlım

Forum Üyesi
20 Kas 2023
8,449
0
0
61 yaşındaki Mourinho, Ocak ayında Roma'dan gönderilmesinden bu yana işsiz ve geleceği hakkında henüz bir karar vermedi. Kesinlikle henüz emekli olmayı düşünmeyen tecrübeli hoca, Portekiz, İngiltere, İtalya ve İspanya'da teknik direktörlük yaptıktan sonra yeni bir ligde çalışmaya sıcak bakıyor . İki Türk takımı Mourinho'ya yaklaşırken, Beşiktaş başkan yardımcısı Hüseyin Yücel mali anlaşmaya varıldığını doğruladı. Yücel ayrıca eski Beşiktaş ve Chelsea oyuncusu Ricardo Quaresma'nın da Mourinho'nun teknik ekibine katılabileceğini öne sürdü. Beşiktaş başkanı, "Bir ay önce Jose Mourinho ile temasa geçtik ve o da teklifimizi memnuniyetle karşıladı" dedi. 'Ekonomik detayları zaten hallettik ve yüz yüze görüşmek için önümüzdeki hafta İtalya'ya gideceğiz. 'Mourinho ile anlaşmaya varırsak, Ricardo Quaresma'nın da kadroya dahil edilmesini önereceğiz.' Mart ayında konuşan eski Chelsea ve Manchester United menajeri, mesleğini bırakmayı seçmediğini ve doğru fırsat ortaya çıktığı anda herhangi bir takımın başına geçmeye hazır olduğunu açıkça belirtmişti. DİNLENMİYORUM ÇALIŞMAK İSTİYORUM Teknik direktörlük kariyerine devam etmeye hazır olup olmadığı sorulan Mourinho, beIN Sport'a şunları söyledi: 'Dinlenmiyorum Çalışmak istiyorum ama yanlış karar vermek istemiyorum. Doğru olanı, beni motive edeni beklemeliyim. Ama yarın çalışabilseydim yarın çalışırdım.' Mourinho, Suudi Pro League'e yükselmeyi garantiledikten sonra Suudi Arabistan ekibi Al-Qadsiah'ın da hedefi haline geldi. metro.co.uk/Phil Haigh duhuliye.com/dışbasın