Beşiktaş transferde büyük oynuyor!

Beşiktaşlım

Forum Üyesi
20 Kas 2023
8,450
0
0
Siyah-Beyazlı yönetim, yeni sezona bambaşka bir kadroyla çıkmaya hazırlanıyor. Takıma ek olarak teknik ekip konusunda da oldukça seçici davranan idareciler, ana planını oluşturdu. Teknik direktör konusunda dünyaca ünlü isim Jose Mourinho’yla görüşen Kara Kartal, gelecek haftada Portekizli isimle üçüncü kez masaya oturacak. Beşiktaş kulübü yetkilileri, Mourinho’yla bir araya gelerek son durumu masaya yatıracak. Fenerbahçe Başkan adayı Aziz Yıldırım’ın da istediği Mourinho’yu kapan taraf olmak isteyen Beşiktaşlı idareciler, temaslarını hızlandıracak. TARAFTARIMIZ RAHAT OLSUN’ Beşiktaş Asbaşkanı Onur Göçmez, teknik direktör arayışlarıyla ilgili olarak, Hatayspor karşılaşması sonrasında şu açıklamalarda bulunmuştu: “Biz, Mourinho ve 3-4 farklı teknik adamla da görüşüyoruz. Bizim bir stratejimiz var. Bizim stratejimize uygun olan her hocayla görüşürüz. Beşiktaş ile alakalı her isim gündemdir. Herkes Beşiktaş’a gelmek ister. Biz başkanımız Hasan Arat önderliğinde yönetim kurulu olarak oturur günü geldiğinde karar veririz. Beşiktaş taraftarı rahat olsun.” QUARESMA’YLA YENİDEN BULUŞMA Kara Kartal’da yönetim, Jose Mourinho’yla anlaşılması halinde deneyimli hocanın ekibine, kulübün efsane ismi Ricardo Quaresma’yı da dahil etmeyi planlıyor. Şu anda boşta bulunan ve futbola resmi olarak nokta koymayan Quaresma’nın da böyle bir teklif gelmesi halinde Siyah-Beyazlılar’a olumlu yanıt vermesi bekleniyor. fanatik