Haberler: Rüştü Onur Atilla ve Nez'den açıklama!

Defne

Forum Üyesi
11 Eyl 2023
7,004
0
16
66828edd476db68b62c480a2.jpg

Sinem Ayyıldız ile 10 yıllık evliliği 10 Haziran'da sona eren Rüştü Onur Atilla, boşanmadan 20 gün sonra tatil fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşarak, Nez'le aşkını ilan etti.

Ünlü şarkıcı da 'Güldür Güldür'de hayat verdiği 'İbrahim' karakteriyle tanınan Rüştü Onur Atilla'nın fotoğrafını, "İyi ki" notuyla yayımladı.
66828ee6476db68b62c480a4.jpg

10 yıllık evlilik bitti! Oyuncu Rüştü Onur Atilla duyurdu

"EVLİLİKLER BAŞLAR BİTER"

Rüştü Onur Atilla, sosyal medyada yeni ilişkisi hakkındaki kötü yorumlar nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı: Evlilikler başlar biter. İlişkiler başlar biter. Bu hayattır. Hayatlara bilmeden, düşünmeden, sormadan müdahale etmek, yorumlar getirmek, sebep sonuç üretmek... Ne iki çocuğumuzun kıymetli annesi ne de kariyerlerini yıllarca döktükleri alın teriyle, yoğun emekle bir yere getirebilmiş ve kız arkadaşım bu hak ediyor. Böyle bir sebeple gündem oyalamak umarım bir daha yaşamayacağım bir tecrübe olur. Sosyal medyada bir gücüm varsa kime ne faydam olacaksa onun için kullanmak isterim. Mesleğimi, neşemi paylaşmak, yanlış gördüğüme ses çıkarmak isterim o kadar.
66828f11476db68b62c480a6.jpg

"NİYETLERİMİZ İYİ OLSUN"

Alıntı Metni

66828f1d476db68b62c480a8.jpg

"ÇOK KISA SÜRE ÖNCE İLİŞKİYE BAŞLADIM"

Sinem Ayyıldız ile Rüştü Onur Atilla'nın ayrılığında kendisinin bir etkisi olmadığını vurgulayan Nez, hakaret içerikli mesajlara karşı sessiz kalamayacağını açıkladı.
66828f3b476db68b62c480aa.jpg

"Hayatta bazı şeylerin zamanlaması yoktur" diyen şarkıcı, "Gündemi böyle meşgul ettiğim için üzülüyorum. Evet, çok kısa süre önce ilişkiye başladım. Boşanmış bir adamla tanıştım. Sizi bu konuda mutlu edemeyeceğim. Aksini hiçbir şekilde ispat edemezsiniz çünkü böyle bir şey yok. Birkaç yıldır sadece sosyal medyada arkadaş olmamıza rağmen bir kez olsun görüşmediğimiz için de içim rahat. Hayatta bazı şeylerin zamanlaması yoktur. Lütfen günah keçisi olarak özellikle kadınları kullanmayın. Hele ki çocukların olduğu evliliklerde daha hassas davranılması gerekiyor. Kimse kimsenin yuvasını bozamaz. İnsanlar evlenir boşanır, bizleri ilgilendirmez. Beni günah keçisi yapıp saldırıda bulunamazsınız. Kötü yorumlar karşısında hukuksal yollara başvuracağım" ifadelerini kullandı.
668293d2476db68b62c480c3.jpg

Nez'in yeni hayatı! 'Aylardır aynı kostümü giyiyorum'