“Zor oldu, güzel oldu!”

Beşiktaşlım

Forum Üyesi
20 Kas 2023
10,569
0
0
2024-25 sezonu ilk mücadelesi için Samsun'a giden Beşiktaş hem şehirde yaşayan Beşiktaşlılar, hem de futbolseverler tarafından muhteşem karşılandı. Oldukça centilmen bir futbol şehrine dönüşen Samsun'da tam da Samsunspor'a yakışan ufak tefek zemin problemleri dışında çok güzel bir stat ve atmosfer vardı. Gerçi artık Türkiye'nin her noktasında muhteşem statlar yapıldı ama iki takımda da 9 yabancı 2 yerli futbolcu vardı sahada. Buraya dikkatinizi çekmek istiyorum. Bu serüven böyle devam ediyor. Neyse gelelim maça ilk maçlar her zaman zor maçlardır. Samsunspor'da lige iyi hazırlanmış ve mücadelenin ilk yarım saatinde oldukça baskılı bir oyun ortaya koydu. 31. Dakikada kendi yarı sahasından hızlı çıkan Beşiktaş'ta Semih'in muhteşem asistiyle tecrübeli oyuncu Rafa Silva harika bir golle oyunu 1-0'a getirdi. Bu golden sonra oyunda ki etkinliğini arttıran Beşiktaş'ın yine bu sene ki muhteşem transferi Paulista doğru bir zamanlama ve kafa vuruşu ile skoru 2-0'a taşıdı ve ilk yarıda istediğini alan Beşiktaş oldu. Nefis bir ilk yarı geçiren ve adeta defans hattının maestrosu olan Paulista sakatlığı sebebiyle ikinci yarıda yerini görev adamı Necip'e bıraktı. İkinci yarıda Samsunspor yine maça çok iyi başladı ve neredeyse oyuna tamamen hakim oldu. Beşiktaş'ta teknik direktör Giovanni van Bronckhorst önlem almak zorunda kaldı ve oyuncu değişiklikleri yaptı. 71. dakika da Semih'in yerine Onana ve 78. Dakika da Rafa Silva'nın yerine Emirhan Topçu'yu oyuna almasını anladım ama ben bir oyuncu değişikliğini anlamadım. Yine 78. dakika da Immobile'nin yerine Mustafa Hekimoğlu varken oyuna Muleka'nın girmesi bana biraz anlamız geldi. Samsunspor bu yıl çok iyi bir kadro oluşturmuş ve ligde her takımı zorlar. Özellikle ilk haftalarda toplanılan puanlar oldukça önemli. Beşiktaş'ta bilhassa ikinci yarıdaki futboluyla zor da olsa 3 puanı almayı bildi. Oldukça iyi bir futbol ortaya koyan Samsunspor'u ve galibiyetle evine dönen Beşiktaş'ı tebrik ediyorum.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.