Zeki Uzundurukan Beşiktaş'tan özür diledi

Beşiktaşlım

Forum Üyesi
20 Kas 2023
10,528
0
0
Ev sahibi, mücadeleyi 4-2 kazanarak ligde 2'de 2 yapmayı başardı. Mücadele boyunca Antalyasporlu futbolcuların, Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Rafa Silva'yı sürekli faul yaparak durdurması dikkat çekti. Maçın 63. dakikasında Güray Vural, sert bir müdahalede bulunarak Rafa Silva'yı düşürdü ve kırmızı kartla oyun dışında kaldı. ZEKİ UZUNDURUKAN GÜNDEM OLDU Gazeteci Zeki Uzundurukan, geçtiğimiz günlerde Rafa Silva hakkında, “Rafa Silva’yı faul yaparak durduracaksınız” demiş, bu yorum Beşiktaşlı taraftarların büyük tepkisini çekmişti. ''UZAK DURALIM'' Beşiktaş-Antalyaspor maçı sonrası kamera karşısında geçip açıklamalar yapan Feyyaz Uçar, bu söylem hakkında da konuştu. Uçar, “Bu tip yönlendirmeleri lütfen yapmayın kardeşim. Bunlar tehlikeli işler. Rafa Silva bizi Avrupa’da temsil edecek. Mümkünse bu tür söylemlerden uzak duralım. Bunun sonu gelmez sahadaki yıldız oyuncularımıza ki burada büyük fedakarlıklar yapıldı. Maddi manevi büyük fedakarlıklar yapılıyor sakatlıklar başımıza iş açmasın” ifadelerini kullandı. UZUNDURUKAN BEŞİKTAŞ'TAN ÖZÜR DİLEDİ Zeki Uzundurukan, gündem olan bu açıklaması sonrası Beşiktaş'tan özür diledi. Açıklamasının yanlış anlaşıldığını ifade eden Zeki Uzundurukan, “Rafa Silva’ya Güray Vural’ın acımasızca yaptığı hareket, en çok beni üzdü. Çünkü ben, Rafa Silya’yı bizim ligimizde durdurmanın çok zor olduğunu, rakiplerin faul yaparak, Rafa’yı etkisiz hale getirmeye çalışacaklarını ifade ettim. Durum tespitinde buldum. Ama yanlış anlaşıldım. Bu sözlerim için Beşiktaş camiasından özür dilerim” paylaşımını yaptı.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.