• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

'Yurtdışı kolay değil! Sahip çıkmanız gereken toprağınız var'

Defne

Forum Üyesi
653274d886b24a1fc45ba8d8.jpg

Oyuncu Didem Uzel, geçtiğimiz gün eşi Selim Sarı ve oğlu Aslan ile Nişantaşı City's'de görüntülendi. 2012 yılında Selim Sarı ile evlendikten sonra Amerika'ya taşınan ünlü ismin, oradan aldığı aracı İstanbul'a getirdiği görüldü. Ayaküstü gazetecilerle konuşan Uzel, "Aslında öyle bir tercihimiz yoktu. Amerika'da New York'tan Miami'ye taşınmıştık. O zaman bu aracı yeni almıştım. Pandemide apar topar Türkiye'ye gelince, buraya gemiyle getirttik" açıklamasında bulundu.

Uzel, Amerika'yı farelerin basması hakkında, "Temmuz ayında New York'taydık. Selim'in işinden dolayı bir ayağımız orada. Amerika'yı genellemeyim ama özellikle New York'ta metro ve yaşam alanları çok zor durumda... Fareler baya boyut değiştirmiş ve büyümüş. Kedisi olmayan şehrin faresi bol olur" diye konuştu.

6532748a86b24a1fc45ba8d1.jpg

"DÜNYADAKİ GELİŞMELER BENİ ÜRKÜTÜYOR"

Bir süredir Türkiye'de olan oyuncu, "Amerika'ya dönmeyi düşünüyor musunuz?" sorusuna şu yanıtı verdi:

Alıntı Metni
Tanışmalarının altıncı ayında 'Senden çok iyi baba olur' demiş!

"SADECE TÜRKİYE'DE ENFLASYON YOK"

"Sadece Türkiye'de enflasyon yok. Amerika'da da enflasyon ve mülteci var. Hayat şartları zorlaşıyor. Ailenizle birlikteyseniz doğru yerdesiniz. Ailem burada ve kendimi güvende hissediyorum. Eşim 20 yıldır orada çalışıyor. Orada çalışan birine, 'Her şeyi bırak gel' diyemezsin. Aslan için en doğru kararı vermeye çalışıyoruz."

6532720c86b24a1fc45ba8c3.jpg

Bir süredir televizyonda sunuculuk yapan Didem Uzel, "Oyunculuğa geri dönecek misiniz?" sorusuna, "Diziye de sıra gelecek. Aslan'ın büyümesini bekliyordum. 7 yaşına geldi. Kendimi daha güvende hissediyorum. Onu bırakıp, emanet edebileceğim kıvama geldi. Sete dönebilirim. Görüşme yapıyorum" şeklinde karşılık verdi.

6532730186b24a1fc45ba8c5.jpg

"AMERİKA KENDİ VATANDAŞINI DOYURAMIYOR"

Ünlü isim, "Son dönemde bazı isimler yurt dışına çıkmayı tavsiye ediyor. Siz yıllardır yurt dışında yaşadınız bu konuda ne diyorsunuz?" diye sorulduğunda ise "Çok marifet zannediliyor değil mi? Yurt dışı kolay değil. Türkiye'den kaçıyorsunuz ama kaçmayın. Gerçekten belli bir noktadan sonra dönüp dolaşacağınız yer burası... Sahip çıkmanız gereken toprağınız var. Ben de gidebilirim ama buradan hiç kopmadım ve kopmayacağım. Gideceğim ve kaçıyorum efekti yanlış. Gidip, deneyin görün. Amerika için konuşursam kendi vatandaşını doyuramıyor, orada ne yapacaklar? Hayaller güzel ama gerçekler var" yanıtını verdi.

Didem Uzel: 27 yaş da ne güzelmiş
'O zaman elimizde akıllı telefonlar yok!'

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.