• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

"Yönetim dedi ki artık bu kadroyu değiştirelim!"

Broker

Moderatör
Serdar Sarıdağ, A Spor'da Beşiktaş'taki son durumu değerlendirdi.

Serdar Sarıdağ'ın açıklamaları şöyle:"Bu maçtaki kadro Beşiktaş'ın ideal kadrosu değil. Transferler yoktu. Ama ne olursa olsun, evinde böyle bir oyun oynamana bahane değil bu durum. Elindeki kadro da iyi bir kadro. Kaldı ki rakibin senden daha fazla var. Dolayısıyla ortada bir oyun kurgusu yok, biraz doğaçlama gitti sanki. Bu durum niye düzelmiyor? Şimdi Şenol Hoca'nın basın toplantısında satır başlkarına bakıyorum. Dele Alli'den verim alamadık diyor, oynadığı her maçtan sonra hoca bunu söylüyor. Yani bu kadar çok söyleyen bir hocanın artık ona da herhalde fazla şans vermemesi lazım. Ama zoraki durumlar var. Mecburi durumlar var. Nedir? Ghezzal'ın sakatlığı. O mecburiyetten oynadı, bunu kabul ediyorum. Fakat hocayla da takım, yani eski takım diyorum ben, uyuşmazlığı var. Yani bu Valerien İsmael'de de var. Sergen Hoca'da da oldu. Önder Karaveli'de de oldu. Şimdi burada yönetim dedi ki; 'bir dakika, hep hoca gidiyor, artık yeter' dedi. N'Koudou gidip gitmeyeceği belli değil. Hoca onu da söyledi. Kararını bekliyoruz dedi. Bak bir gidiyor bir geliyor. Rosier muhtemelen sezon sonu gider. Birkaç oyuncu daha gidebilir. Yönetim dedi ki biz bu kadroyu artık değiştirelim dedi. Bu havayı, o eski yapıyı kaldıralım gitsin. Çünkü artık hep hoca değiştir, hep hoca değiştir, oolmuyorsa demek ki başka bir şey lazım.""ŞENOL GÜNEŞ'İN DE ELEŞTİRİLECEK TARAFLARI VAR""Şenol Güneş'in de dört dörtlük yaptı her şeyi gibi bir durum yok. Mutlaka tabii onun da eleştirecek tarafları var. Bayağı bir zaman oldu çünkü hoca geleli. Bayağı da bir maç oynandı. İyi bir kadro yani kötü bir kadro değil. Tabii ki kendi evinde, kendi taraftarının önünde kaybettiğin iki puan. "

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.