Yıldızlar sürekli hedefte! Ghezzal'den 2 haftada 2 yalanlama

Broker

Moderatör
21 Eyl 2022
6,687
0
0
Ankara
Beşiktaş'ta takım hakkındaki dedikodular dur durak bilmezken Rachid Ghezzal 2 hafta da 2 farklı açıklama yapmak zorunda kaldı

Süper Lig'de zirveye ortak olan Beşiktaş için teknik direktör Valerien Ismael ve futbolcularla ilgili yeni dedikodulara bir yenisi dün eklenmişti.

Mehmet Demirkol, Rachid Ghezzal başta olmak üzere futbolcuların Ismael'den ve oyun sisteminden memnun olmadıklarını ileri sürmüştü.

Cezayirli yıldızdan bu iddiaya jet yalanlama gelirken "Yalan haber!! Benim ve tüm oyuncuların, teknik direktörümüz ve yönetim ile olan fikirleri bir. Hedeflerimize ulaşmak için birlikte çok sıkı çalışıyoruz. Bunun için taraftarlarımızın desteğine ihtiyacımız var." ifadelerini kullandıç. Demirkol'dan ise "Öyle diyorsa öyledir. Haberimi geri çekiyorum" açıklaması geldi.

2 HAFTA ÖNCE DE FARKLI DEDİKODU FARKLI YALANLAMA

Ghezzal, sakatlık sürecinde de ilginç iddialarla anılmıştı. Yıldız oyuncunun takımdan ayrılacağı bile dile getirilirken Ghezzal yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı:

"Böyle bir açıklama yapacağım aklıma gelmezdi. Son zamanlarda sosyal medyada çok fazla sahte haberler görmeye başladım. Bu haberlerin kasıtlı olarak bize zarar vermek için yapıldığını taraftarlarımıza bilgilendirmek isterim.

Son zamanlarda sosyal medyada çok fazla sahte haber görmeye başladım ve bu haberlerin kasıtlı olarak, bize zarar vermek için yapıldığını biliyorum. Bu büyük kulübe hizmet etmek için %200'üm ile hazırlanıyorum.

Niyetimden şüphe edenler için hatırlatmak isterim, Alanyaspor maçında sakat olmama rağmen oynamak istedim ve devre arasında oyundan çıkmak zorunda kaldım. Hazır olmak için çalışmalarım devam ediyor. En yakın zamanda geri dönmek dileğiyle."

YILDIZLAR VE TAKIM SÜREKLİ HEDEFTE!

Beşiktaş'ta kısa süre önce Dele Alli ile ilgili de sert eleştiriler yapılırken zirve ortağı olmasına rağmen takımla ilgili olumsuz algıların devam etmesi taraftarın da tepkisini çekiyor.

Duhuliye.com / ÖZEL HABER

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.