• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Yıldız Tilbe: Aşk hayatım çok şükür bomboş!

Defne

Forum Üyesi
651bed7b86b24558482c3065.jpg

Mustafa Ceceli, sanat hayatının 16. yılında birbirinden güzel sürprizlerin yer aldığı 6. albümünü 20 Ekim'de sevenleriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Ceceli, yeni albümünde Yıldız Tilbe ile 'Aşktan Giderken' isimli şarkıda düet yaptı.

"HARİKA BİR UYUM YAKALADIK"

Klip çekimleri için bir araya gelen Ceceli ve Tilbe açıklamalarda bulundu. Mustafa Ceceli "Müzik dünyası bu ikiliye hazır olsun. Tilbe ile harika bir uyum yakaladık. Bu parçayı Yıldız ile birlikte söylemiş olmak ve sonunda onunla buluşmuş olmaktan dolayı çok mutluyum. Kıyafet seçimim eşim Selin'e ait. Selin ne verirse onu giyiyorum. Saçlarımı İcardi'den dolayı sapsarı yapasım da var ama Selin beni kapıdan içeri almaz, kapıdan içeri alsa saçlarımı tekrar boyar, hoşuna gitmiyor onun" dedi.
651bea1186b24558482c303c.jpg

"SEZEN'E GİTTİĞİMDE DİNLEMİŞTİM"

Yıldız Tilbe "Bu şarkıyı Sezen'i ziyarete gittiğimde dinlemiştim. Birkaç eksiği vardı. Onları tamamladım. Sezen'in de gönlü büyük, beni şarkısına ortak etti. Her şey vakti gelince oluyor. Mustafa Ceceli ile güzel şeyler yapacağız" dedi.
651bf07686b24558482c3084.jpg

Yıldız Tilbe: İnsan hayatı doğadaki bütün canlıların hayatından daha önemli

"AŞK MEŞK İŞLERİ BENİM İÇİN GEÇMİŞ OLSUN"

Tilbe muhabirlerin, "Dizine Dursun' şarkısının klip çekimindeki seksi pozları ile ilgili gelen yorumlarına "Bana seksi demeyin, hakaret gibi geliyor, bir tek kelimeye sığdırılmış gibi oluyor, oysaki güzellik her şeyi kapsayan bir şey. Ben çok güzelim. Aşk hayatım Allah'a şükür bomboş. Benim çalınacak kalbim yok artık. Alınacak kalbim de yok. Aşk meşk işleri benim için geçmiş olsun. Sadece şarkı sözlerinde göreceksiniz" diyerek çok konuşulacak sözlere imza attı.
651befa586b24558482c307f.jpg

Yıldız Tilbe: Fazla güzelleşip başımı derde sokmak istemiyorum!

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.