• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Yeni sevgilisi evli çıkmıştı! Selin Kabaklı: Kim kimin kocasını elinden almış, göreceğiz

Defne

Forum Üyesi
66922740c54dfeb32bed9885.jpg

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ile iş insanı Murat Özdemir, şubat ayında sürpriz bir nikahla evlenmişti. Özdemir'in, 2002 Best Model Güzeli Selin Kabaklı ile evliliği devam ederken Ebru Gündeş'le aşk yaşamaya başladığı iddia edilmişti.

Kabaklı, "Eşiniz sizi Ebru Gündeş'le aldattı mı?" sorusuna, "Ebru Abla umarım bana yaşattıklarını yaşamasın. Herkesin yolu açık olsun" yanıtını vermişti.

669224dac54dfeb32bed9871.jpg

YENİ SEVGİLİSİ EVLİ BİR İŞ İNSANI!

Murat Özdemir'in kendisini Ebru Gündeş'le aldattığını öne süren Selin Kabaklı'nın, Yasin Ersin ile yeni bir aşka yelken açtığı öğrenilmişti. Kabaklı'nın iş insanı sevgilisinin, evli olduğu da ortaya çıkmıştı.

669224f8c54dfeb32bed9873.jpg

Ünlü model konuyla ilgili açıklama yapmazken, Ersin ise "Sadece kağıt üzerinde evliyim. Eşimle boşanma davamız 17 aydır devam ediyor. Birlikteliğimiz söz konusu dahi değil" diye konuşmuştu.

6692250fc54dfeb32bed9875.jpg

"HİÇBİR ZAMAN EVLİ BİR ADAMLA BERABER OLMADIM"

Yeni ilişkisinin basına yansımasının ardından eleştiri oklarının hedefi olan Selin Kabaklı, sessizliğini bozdu. Sosyal medya sayfasından açıklama yapan ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

6692255ac54dfeb32bed9877.jpg

"BENİ BELDEN AŞAĞI VURACAKSINIZ, ÖYLE Mİ?"

"Şimdi elinize koz geçtiğini zannedip kendinizce, o küçük gücünüzle bunu bana karşı kullandığınızı mı düşünüyorsunuz? Siz beni belden aşağı vuracaksınız, öyle mi? Peki... Kim kimin kocasını elinden almış, kimin kocası evinde eşiyle, çocuklarıyla mutluyken yuvası dağıtılmış, resmi nikahım ve mutlu bir beraberliğim varken elinde pastalarla mumlar üfletmiş; bunları göreceğiz. Benim ispatlarım var, belgelerle konuşacağız. Benim için aksini düşünen de belgelerle, ispatla gelecek çünkü ben öyle geliyorum. Pazartesi günü görüşeceğiz."

66922565c54dfeb32bed9879.jpg

Eski eşi Ebru Gündeş'le evlenmişti! Selin Kabaklı, Bodrum tatilinde
Ebru Gündeş'ten düğün sonrası ilk paylaşım

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.