"Yarışın içinde olmazsa Şenol Güneş'ede yazar"

Broker

Moderatör
21 Eyl 2022
6,687
0
0
Ankara
Beşiktaş'ın efsane oyuncularından Metin Tekin VOLE TEKNİK programında Beşiktaş gündemini değerlendirdi

Metin Tekin sözleri şu şekilde:

Şenol Güneş açıklamasında; oyunda eksiklerimiz var, fizik, teknik, taktik olarak bayağı sıkıntılarımız var diyor başka bir şey kalmıyor birde psikolojik olarakta alıyor. Şunu demek istiyor Valerien İsmael hiçbir şey yapmamış, ben bunu anlıyorum.

Teknik ve taktik gelişme sizin gelişinizlede olabilir bi rtek fizik kaliteyi tartışırız onu çok kısa sürede hazırlamak mümkün değildir. Ama iki pozisyon değişikliği, iki oyuncu değişikliğiyle zaman zaman buna dokunabilirsiniz. Klasik anlamda şunları söyleyebiliriz; Şenol Güneş yeni geldi, takımı tanıyacak öyle değildi Şenol Güneş'in gelişi, gerek mukavelesiyle ben geleceğim bu kadroyla yarışacağım diyecekseniz çalışacaksınız zaten teknik adamla çünkü bir fark yoktu arada 4-5 puanlık fark vardı.

Yani ben yönetim Şenol Güneş'i seçiyorum oturduk konuşuyoruz, bis süreçten memnu değiliz verim alamadık Valerien İsmael hocadan siz bu kadro ile varmışınız?

Tek bir cevap Evet ben bu kadro ile yarışırım, bu kadroya hakimim gördüm, bu kadroyla yarışırım veya sıkıntılar var seneye o zaman çok düşünmeliydi yönetim.

Ben artık Şenol Güneş'i yanlış anlaşılmasın bu sene bu kadroyu şampiyonluk yarışına sokup sokmamasını tartışırım. Şampiyon olmak önemli değil ama yarışın içinde olmazsa Şenol Güneş'ede yazar...

O yüzden oyunda eksiklerimiz var teknik, taktik, fizik olarak bayağı sıkıntılarımız var derseniz ben bu takımı yeniden kuracağım dersiniz. Var mı fırsatı var, son hafta oynanır ve arada bir ay süre geçer göreceğiz dokunuşları oradan bu kadro yetersiz şeyi var ise devre arası transferleri başlar ben yetersiz olduğuna hiç inanmıyorum...

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.