• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

YALAN DİZİSİ SON BÖLÜM: Yalan dizisi 14. bölümde neler oldu? Yalan dizisi Haluk öldü mü, Melike mi öldürdü?

Defne

Forum Üyesi
66df642d70687e0899cc2269.jpg

Kadir, emniyetteki ifade verip işlemlerini tamamladıktan sonra serbest bırakıldı. Yaman savcı, Melike'yi de yanına çağırarak bir şey Kadir'le ilgili çarpıcı bir detay hatırlayıp hatırlamadığını sordu. Melike, Kadir'in asla böyle bir şey yapacağına inanmadığını belirttikten sonra odadan çıktı. Berrin cezaevine gelerek Yusuf'a bir anlaşma sundu. Yusuf ilk başka oralı olmasa da sonradan onu içeriden çıkartacak belgeler karşılığında Haluk'u öldürmeyi kabul etti.

66df610470687e0899cc225d.jpg

'BANA ZARAR GELİRSE SEN DE YANARSIN'

Haluk, Hazal'ın Kadir'in imzasını taklit ederek şirketten para çektiğini öğrendi. İş yerinde birkaç kişinin yanında Hazal'ı hırsızlıkla suçladı. Hazal da, Haluk'a Berrin için yaptırdığı sahte rapordan haberi olduğunu belirterek 'Bana zarar gelirse sen de yanarsın' dedi. Haluk sinirden Hazal'ın bileğini sıkarken Melike araya girerek Hazal'ı kurtardı.

66df61c070687e0899cc225f.jpg

HALUK, MELİKE'Yİ ÖLDÜRMEK İÇİN PLAN YAPTI

Yusuf cezaevinden evine geldi ve kardeşi Kerim'le hasret giderdi. Haluk, Melike'yi öldürmek için uyguladığı planı devreye sokmak için Melike'yi akşam Duru'ya gerçekleri nasıl söyleyeceğini konuşmak için akşam yemeğe çağırdı. Yusuf, kardeşinden sonra görmek için Berrin'in yanına geldi. Evin kapısında korumalar izin vermese de korumaları etkisiz hale getirip Berrin'le görüştü. Berrin'in paniklediğini görünce, 'Benim Haluk'tan korkar bir tarafım mı var? O korksun benden, ne olsa Azrail'i geldi' dedi.

MasterChef'te ana kadroya giren son yedek yarışmacı belli oldu

66df61de70687e0899cc2261.jpg

DURU VE TUNA'DAN MELİKE'YE JEST

Melike müşteri aradığında ne diyeceğini bilemeden telefonu açtı. Tam hacizden ötürü siparişleri yetiştiremeyeceğini söylerken Tuna elinden telefonu alarak siparişlerin yola çıktığını söyledi. Melike, Duru'yla Tuna'ya yaptıkları fedakarlıktan ötürü çok teşekkür etti.

66df620170687e0899cc2263.jpg

KADİR TEKRARDAN AŞKINI DİLE GETİRDİ

Haluk, Melike'yi öldürmek için kurduğu tuzak yerine gitti. Melike, evden çıkıp Hazal'ın yanına gidecekken Kadir'in evin önüne geldiğini gördü. Kadir her şeyi konuşmak istediğini söyleyerek Melike'yi limana getirdi. İkili beraber yatla denize açıldı. Kadir, 'Melike sen benim bu dünyada sevdiğim ilk ve tek insansın' diyerek yıllardan beridir sakladığı duyguları ifade etti. Melike, 'Ben senin abinin karısıyım. Herkes de bunu böyle biliyor' yanıtını verdi. 20 sene önce bunları söylemediği için Kadir'e kızdı. Kadir yıllar önce yazdığı şiirleri tekrarlarken Melike de, ona eşlik etti. Melike, 'Kadir ben yıllar önce o mektupları yazdığın Melike değilim. Sen de yıllar önceki Kadir değilsin. Şimdi beni getirdiğin o kıyıya götür" diyerek konunun kapanmasını istedi.

Reklam aşkı deniyordu! Taylor Swift ve Travis Kelce'den iddialara inat mutluluk pozları

66df621e70687e0899cc2265.jpg

HALUK HAYATINI KAYBETTİ

Haluk'un yanındaki adamlardan birine telefon geldi. Adamlar Haluk'u zorla arabadan indirdi. O sırada içeriye Yusuf girdi. Haluk, Yusuf'a kime çalıştığını sorunca Yusuf'un geldiği arabadan Berrin'in dışarı çıktı. Haluk karşısında Berrin'i görünce ondan her şeyi affetmesini tekrar yola koyabileceklerini söyledi. Berrin, 'Ben seni affetmem Haluk' dedi. Haluk hayatını kaybetti. Savcı Yaman, cinayetten şüphelendiğini Berrin ve Duru'ya ifade etti. Berrin de, 'Kimin yaptığını biliyorum' diyerek Melike hakkında suç duyurusunda bulundu. Melike savcılığa geldiğinde Berrin gözlerinin içine, 'Her şeyi biliyorum, Haluk'u sen öldürdün. Akşam buluşacaktınız...' dedi.

Galler Prensesi Kate Middleton, sağlığıyla ilgili açıklamalarda bulundu! '9 ay çok zor geçti'
Bartu Küçükçağlayan'dan Merve Özgüle itirafı! 'Özcan Deniz yüzünden evlenemem'

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.