• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Victoria Beckham'dan yıllar sonra itiraf: Zorbalığa uğradım, hiç arkadaşım olmadı

Defne

Forum Üyesi
65536cbb86b24471e03120a1.jpg

David Beckham ile eski Spice Girls üyesi, şimdinin ünlü modacısı Victoria Beckham 4 Temmuz 1999'da dünyaevine girmişti. Dört çocuklu çiftin İngiltere’nin lüks Cotswold bölgesinde 6 milyon Sterlin’lik bir çiftlik evi, ABD Miami’de de 19 milyon Sterlin’lik bir apartman dairesi var.

24 yıldır evli olan çift, belgeselde özel hayatlarının bilinmeyen yanlarıyla ilgili sık sık itiraflarda bulunuyor.

"İŞÇİ SINIFI BİR AİLEDEN GELİYORUM"

Eski Spice Girls üyesi, bir röportajı esnasında "İşçi sınıfı bir aileden geliyorum" demişti. 49 yaşındaki Victoria Beckham'ın bu yorumu üzerine David Beckham "Dürüst ol" diyerek eşinden bir soruyu cevaplamasını istemişti.
65536b4b86b24471e0312086.jpg

SORDUĞU SORUYLA EŞİNİ ŞOKA UĞRATTI

Eski futbolcu "Baban seni okuldan hangi arabayla alıyordu?" diye sormuştu. Eşinin ısrarlarına karşı koyamayan Victoria Beckham, "Babamın 80'lerde Rolls Royce'u vardı" cevabını vermek zorunda kalmıştı.
65536b7086b24471e031208c.jpg

"SINIFTAKİ EN KİBAR KİŞİ SİZ OLUN"

Victoria Beckham, Çocuklar ve Gençler Arasındaki Zorbalığı Önleme Haftası kapsamında sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Kızı Harper Seven ile birlikte çekilen fotoğraflarını paylaşan ünlü isim, çocuklara ve gençlere "Sınıftaki en kibar kişi siz olun" diye seslendi.
65536b2c86b24471e0312081.jpg

"BÜYÜRKEN ZORBALIĞA UĞRADIM"

Beckham, sözlerine "Güçlü ve şefkat dolu bir çocuk yetiştirdiğim için gurur duyuyorum. Ben büyürken okulda çok zorbalığa uğradım. Harper'a da her zaman kibar olmanın ve biri okulda zorbalığa uğradığında onun yanında yer almanın ne kadar önemli olduğunu söylüyorum" diye devam etti.
65536b3f86b24471e0312083.jpg

Victoria Beckham-Nicola Peltz geriliminde yeni detaylar ortaya çıktı!

Kızına "Eğer oyun bahçesinde tek başına bir kız görürsen bil ki o senin annendir" dediğini de anlatan Victoria Beckham, okuldayken yaşıtlarının zorbalığına uğradığını ve arkadaş bulmakta zorlandığını itiraf etti.

Victoria Beckham ve David Beckham'ın en sevdiği aktivite: Küvette televizyon seyretmek

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.