• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Ünlü sanatçı Nilüfer, neden beste yapmadığını açıkladı!

Defne

Forum Üyesi
6677cfc8ac47e4fb83089f66.jpg

Türkiye'nin başarılı şarkıcılarından biri olan Nilüfer, Saba Tümer'in YouTube kanalında yaptığı programa konuk oldu. Bir süredir beste yapmayan Nilüfer, bu konuya bir açıklık getirdi.

Alıntı Metni

6677ce83ac47e4fb83089f5c.jpg

"KEŞKE HERKES BENİM GİBİ YAŞ ALSA"

“80 yaşına geldiğimde belki evlenebilirim ama artık hayatımda huzur ve sakinlik istiyorum” diyen Nilüfer, estetik sorusuna da şöyle yanıt verdi: “Estetik hassas bir konu benim için. Hem ameliyattan hem de istediğim sonucu alamamaktan çok korkuyorum. Kaşlar, gözler, dudaklar hep aynı. Bence çok gereksiz bir şey. Bu sektöre ‘güzel kadın’ imajıyla girmiş biri değilim ki ayrıca. Şarkı söylüyorum ben. Onlar zor durumda bence. Çünkü herkes yaşlanacak. Bazen, ‘Ay çok yaşlanmış, bitmiş, yazık’ yorumları alıyorum sosyal medyada. Keşke herkes benim gibi yaş alsa, böyle görünse.”

6677cea6ac47e4fb83089f5e.jpg

Neslihan Yargıcı'dan Nilüfer'e sert eleştiri: O itibara yazık!

PINAR DENİZ’İN YORUMUNU ÇOK BEĞENDİM

Müzik sektörüyle ilgili de değerlendirmelerde bulunan Nilüfer şöyle konuştu:

Alıntı Metni

6677cedaac47e4fb83089f60.jpg

"ÇAYLAKLIĞIMA DENK GELDİ"

Sanatçı daha önce belirtmediği bir itirafta bulundu: 'Dünya Dönüyor şarkısı için beni çok ikna etmeye çalıştılar. 17 yaşındaydım. Romantik ve sesimi gösterebileceğim şarkılar söylemek istiyordum. O dönemdeki acemiliğimle şarkının ruhunu anlayamamışım. Çaylaklığıma denk geldi. Allah’tan ikna ettiler. 50 yıldır hâlâ söyleniyor.'

6677cf19ac47e4fb83089f62.jpg

"PARA ALMADAN ÇIKMAM"

Nilüfer, Zeki Müren’le ilgili bir anısını da paylaşarak şu ifadeleri kullandı: '1974 yılında İzmir Fuarı’nda Zeki Müren’in kadrosunda sahneye çıktım. Organizatör, 20 günün son iki gecesi para almadan sahneye çıkmamı istedi, Zeki Müren’in bu teklifi kabul ettiğini söyledi. Ben ise para almadan çıkmayacağımı söyledim. 18 günde kazandığım tüm parayla oradan araba alıp İstanbul’a döndüm. Bir daha Zeki Bey’le çalışma imkânım olmadı. Belki de o gece nedeniyle.'

6677cf8bac47e4fb83089f64.jpg

Adana'da Nilüfer coşkusu!

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.