• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Ünlü oyuncu ölümden dönmüştü! 'İyileşmemin bir numaralı sebebi kızım'

Defne

Forum Üyesi
6593a2854d41ac7f2fd62afc.jpg

'Mission: Impossible' (Görevimiz Tehlike) serisinde 'William Brandt' karakterine hayat veren, Marvel Sinematik Evreni'nde ise 'Avengers' (Yenilmezler) serisinde 'Hawkeye'i canlandıran Jeremy Renner, geçtiğimiz ocak ayında evinin önünde ölümden döndüğü bir kaza geçirmişti.

Yedi tonluk kar küreme aracının altında kalan 52 yaşındaki oyuncu, helikopterle hastaneye kaldırılmıştı. 30'dan fazla kemiği kırılan ve ciddi göğüs travması yaşayan Renner, uzun süre hastane tedavi gördüş, daha sonra evinde fizik tedaviye devam etmişti.

6593a2004d41ac7f2fd62af0.jpg

Kazanın üzerinden dört ay geçmesinin ardından bastonla yürümeye başlayan 52 yaşındaki ünlü isim, ona hem en büyük sebep hem de destek olan kişiyi paylaştı.

6593a20c4d41ac7f2fd62af2.jpg

"BENİ BEKLEMESİNİ İSTEMİŞTİM"

21.2 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından eski eşi Sonni Pacheco ile birlikteliğinden dünyaya gelen kızı Ava Berlin Renner'ın bir karesini yayınlayarak şu mesajı yazdı:

Alıntı Metni

6593a22f4d41ac7f2fd62af4.jpg

"ÖLSEYDİM BİRÇOK İNSANIN HAYATINI MAHVETMİŞ OLURDUM"

Ayrıca yılbaşı gecesi CNN'in özel yayınına da katılan aktör, ""Yaşamak için çok fazla şeye sahip olduğum için çok şanslıyım. Kocaman bir ailem var, 10 yaşında bir kızım var ve eğer ölmüş olsaydım pek çok insanı hayal kırıklığına uğratmış ve hayatlarını mahvetmiş olurdum, bu yüzden iyileşmem gereken çok şey vardı" açıklamasında bulundu.

Kar küreme aracının altında kalmıştı! Ünlü oyuncunun son durumu
Her şey yeğenini kurtarmak içinmiş: Jeremy Renner'ın kaza geçirme sebebi belli oldu!

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.