• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Ünlü model artık ilişki yaşamakla ilgilenmiyor! 'Birinin nefes alışını duymak istemiyorum'

Defne

Forum Üyesi
6565b07e86b2442ea42fedf5.jpg

90’lı yılların ünlü mankenlerinden biri olan ve Cindy Crawford ve Naomi Campbell gibi isimlerle 'süper model' kavramını yaratan Linda Evangelista, The Sunday Times'a verdiği samimi bir röportajda artık aşk yaşamakla ve cinsel ilişkiyle 'ilgilenmediğini' açıkladı.

"İLİŞKİLERLE İLGİLENMİYORUM"

58 yaşındaki Evangelista, son gerçek ilişkisinin 2015'ten önce sona erdiğini belirterek; şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

6565aef786b2442ea42fedd9.jpg

"HİÇBİR ŞEYDEN HABERİM YOKTU"

Gerald Marie ile 1987 yılında evlenip, 1993'ta boşanan Linda, cinsel istismarla suçlanan eski eşiyle ilgili; "Hiçbir şeyden haberim yoktu. Kesinlikle bilgisizdim" açıklamasını yaptı. Ancak Evangelista da geçtiğimiz aylarda eski eşi tarafından fizikse tacize uğradığını itiraf etti.

6565af5a86b2442ea42feddf.jpg

Ünlü isim, boşanmanın ardından 1995 yılında Kyle MacLachlan ile nişanlandı, ancak üç yıl sonra yollarını ayırdılar.

6565af6f86b2442ea42fede1.jpg

Evangelista 2002 yılına kadar eski profesyonel futbolcu Fabien Barthez ile aşk yaşadı ve çift 1999 yılında bir aile kurmak için adım atmış olsa da, model hamileyken bebeğini kaybetti.

6565af8386b2442ea42fede3.jpg

BİR ÇOCUĞU VAR

Bir döneme damga vuran model, 2005'te ise dört ay ilişki yaşadığı Francois-Henri Pinault'dan Augustin James adını verdiği oğlunu dünyaya getirdi.

Yıllar sonra anlattı: 16 yaşındayken fotoğraf çekiminde soyunmaya zorlandım!
Linda Evangelista: 5 yılda iki kez kanserle mücadele ettim

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.