• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Ünlü çiftin bebek heyecanı! 'Berk kalp atışlarını duyunca ağladı'

Defne

Forum Üyesi
65ab9a324d41ac7f2fd67c45.jpg

2022'nin ilk aylarında evlilik yolunda ilk adımı atan Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, 10 Eylül 2022'de Polonezköy'de düğün yapmış, bir gün de önce evlerinin bahçesinde nikâh masasına oturmuştu. İkili, ailelerinin ve yakın dostlarının katıldığı törenle mutluluğa 'evet' demişti.

Güzel oyuncu, geçtiğimiz aylarda ise hakkında çıkan hamilelik haberlerini doğrulayarak; "Evet, haber doğru. 2.5 aylık hamileyim. Cinsiyeti henüz belli değil. Hamilelik güzel geçiyor. Berk baba olacağını öğrendiğinde çok heyecanlandı. İlk defa onu böyle gördüm. Uzun zamandır biz de çok istiyorduk. Bu haber bizi çok mutlu etti" şeklinde konuşmuştu.

65ab97554d41ac7f2fd67c2c.jpg

Oktay ise "O duyguyu nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama birkaç gün heyecandan kendime gelemedim. İsim düşünmedik, sağlıkla aramıza gelmesini istiyoruz. Sabırsızca bekliyoruz" açıklamasını yapmıştı.

65ab97604d41ac7f2fd67c30.jpg

DOKTOR KONTROLÜNE GİTTİLER

Bir kız bebekleri olacağını öğrenen çift, önceki gün doktor kontrolüne geldikleri Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Beş aylık hamile olan Atiksoy, Oktay'ın kızlarını ultrasonda ilk gördüğünde ağladığını söyleyerek, "İlk kalp atışını duyup, kendisini görünce Berk dayanamadı ağladı" dedi.

65ab98b94d41ac7f2fd67c36.jpg

"BİZ ÜLKEMİZİ SEVİYORUZ"

"Doğum burada olacak, biz ülkemizi seviyoruz" diye konuşan Atiksoy, doğumun mayıs sonu ya da haziran başında olacağını ve kızlarına güçlü bir isim koymayı düşündüklerini belirtti:

Alıntı Metni

65ab99304d41ac7f2fd67c3b.jpg

"BERK HER ŞEYİME YETİŞİYOR"

Oyuncu, genel olarak rahat bir hamilelik süreci geçirdiğini, "Berk bana çok destek oluyor her şeyime yetişiyor, inanılmaz konfor alanı sağlıyor, bütün öğünlerimi kendisi yapıyor tek tek. O yüzden keyifli geçiyor" sözleriyle anlatırken araya giren Berk Oktay; eşinin fazla aşermediğine atıfta bulunup, "Bazen Yıldız'a 'Öyle bir şey iste ki ben de bu duyguyu yaşayayım' diyorum" dedi.

'Sempatik gebelik' sendromuna yakalandı! 'Yıldız kilo almıyor, ben alıyorum'
Berk Oktay ve eşi Yıldız Çağrı Atiksoy'un aşk locası!

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.