• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Uğur Yücel: 'Eşkıya'dan sonra oyunculuğu bıraktım!

Defne

Forum Üyesi
654cd30486b24541b0feb16b.jpg

11'incisi düzenlenen Brand Week Istanbul ilk gününde, 'Yıkmak ve Yeniden Yaratmak Arasında Sanatçı' başlıklı oturumda, etkinliğin onur konuğu Uğur Yücel'i ağırladı. 66 yaşındaki oyuncu, Yekta Kopan ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

"EŞKIYA İZLERKEN AĞLADIM"

Yücel, eski filmlerini izlemediğini fakat tesadüfen açık havada denk geldiği Eşkıya'yı izlediğinde ilk defa ağladığını paylaştı. Sanatçı, kendi oyunculuğunu beğenmediğini ve o dönem oyunculuğu bıraktığını aktardı.
654cd19286b24541b0feb150.jpg

Nebahat Çehre'den Uğur Yücel tepkisi: Uzayda mı yaşıyor?

"SANATÇILAR NORMAL İNSAN OLAMAZLAR"

Alıntı Metni

654cd0ab86b24541b0feb14d.jpg

'Muhsin Bey' ve 'Ali Nazik' buluştu

"KONSERVATUARI BIRAKMAMA RAMAK KALMIŞTI"

Konservatuvar okurken Yıldız Kenter’e "Ben tiyatrocu olmak istemiyorum" dediğini itiraf eden duayen oyuncu, "halkı oynamak" isteğiyle konservatuvarı bırakmaya ramak kala Haldun Taner’in kendsiini "Aristofanes oynamazsan, Shakespeare bilmezsen iyi bir kabare oyuncusu olamazsın" sözleriyle ikna ettiğini anlattı.
654cd1b286b24541b0feb154.jpg

"HAYATTA HİÇ ÜNVANIM OLMADI"

Cümle aralarında oyuncu olmadığını tekrarlayan Uğur Yücel, ünvanları kabul etmediğini vurguladı: Hayatta hiç ünvanım olmadı. Üsküdar’da Mehtap Düğün Salonu’nda davul çalarak para kazanmaya başladım. Müzisyen, tiyatrocu, sinemacı, yönetmen, senarist... Bunların hepsini bana söyleyenler oluyor ama kendime ünvan olarak almıyorum. Tevazu olsun diye de söylemiyorum. Herkesin çok büyük ünvanları var; buna da gerek var mı bilemiyorum.
654cd1bd86b24541b0feb158.jpg

"YAZI TURA ZAMANIN ÇOK ÇOK İLERİSİNDE BİR İŞ OLDU"

Senaryosunu yazdığı ve aynı zamanda yönettiği işlerde bir yönetmen olarak oyunculuğunu, bir oyuncu olarak da kendi yönetmenliğini eleştirdiğini ifade eden Uğur Yücel, en iyi işinin 'Yazı Tura' olduğunu söyledi azı Tura en iyi sanat eseri diyemem ama zamanının çok çok ilerisinde bir iş oldu. Ünlü isim, 'Alacakaranlık' dizisinde canlandırdığı komiser karakterini ise ayrı bir yere konumlandırdığını söyledi.
654cd1c586b24541b0feb15c.jpg

"ÇARESİZLİĞİ ÇOK HİSSETTİM"

Oyuncunun yaslanacağı bir yönetmen, bir çalışanın yaslanacağı bir yönetici aradığını fakat bulamadığını, kendi projelerinde bu duruma bir çare üretmeye çabaladığını dile getiren sanatçı, bu çabasının nedenini ise “Çaresizliği çok hissettim ben” sözleriyle açıkladı.

Uğur Yücel'den 'Ustalarım ve çocuklarım' paylaşımı

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.