• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Türk Sinemasının dev isimleri Silivri'de buluştu! 'Yeşilçam burada yaşıyor'

Defne

Forum Üyesi
656a031386b24a47906646a4.jpg

Silivri Belediyesi tarafından Fatih Mahallesi, Tavanlı Çeşme Sokak'taki Onater konağında açılan Silivri Fotoğrafçılık ve Yeşilçam Sergi Evi'nde tarihi fotoğraf makineleri, kameralar, film ekipmanları ve Yeşilçam oyuncularının fotoğrafları yer alıyor.

656a031b86b24a47906646a6.jpg

Açılışa, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekilli Celal Adan, Silivri İlçe Kaymakamı Tolga Toğan, Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Yeşilçam Oyuncuları Türkan Şoray, Suzan Avcı, Şemsi İnkaya, Hikmet Taşdemir ve çok sayıda vatandaş katıldı.

656a032a86b24a47906646a8.jpg

Açılışta gazetecilerin sorularına yanıtlayan, Türkan Şoray, "O kadar çok etkilendim ki, sanatı yaşatmak onun için yatırımlar yapmak ve böyle yerler açmak gerekli diye düşünüyorum. Buranın halkı da sinema sanatını ve fotoğrafçılık sanatını, tarihi ve geçmişiyle algılayacaklar. Önemli bir hizmet diye düşünüyorum ve bunun için Silivri Belediye Başkanı Volkan Bey'e sanata olan önemli bu yatırımı için çok teşekkür ederiz ve Türk Sineması adına da. Burada geçmiş yıllara gittim. Gerçekten bugün çok duygulandım" dedi.

656a034586b24a47906646b0.jpg

"SİLİVRİ'NİN KÜLTÜRÜNE, SANATINA VE TARİHİNE SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDİYORUZ"

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, "Bugün Yeşilçam'ın efsane isimlerini Silivri'de misafir ediyoruz. Varlıklarıyla bizlere şeref ve onur verdiler. Biz Silivri'nin Kültürüne, sanatı ve tarihine, doğasına sahip çıkmaya devam ediyoruz. Silivri içerisinde bütün potansiyeliyle birlikte İstanbul'un en önemli yerleşim alanı, 3 tane medeniyete ev sahipliği yapmış, tarihi dokusuyla çok önemli bir yer tutmuş. Biz Silivri'ye hizmet etmeye devam edeceğiz" diye konuştu.

656a033e86b24a47906646ac.jpg

"YEŞİLÇAM BURADA YAŞIYOR"

Şemsi İnkaya ise, "Gerçekten tebrik ediyorum, Yeşilçam yaşıyor burada. Bundan başka bir sergi bilmiyorum ama belki Türker abinin sergisi vardır ve burası Yeşilçam adına ikinci sergidir. Gerçekten burası samimiyetle yapılan yer" şeklinde konuştu. Suzan Avcı ise, "Her taraftan sevgi akıyor, 40 senedir sevgiler geliyor. Çok teşekkür ediyorum. Burası çok güzel bir yer" ifadelerini kullandı.

'Tom Cruise neredeyse ölüyordu ve gülümsedi!'

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.