• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

"Taraftarı kazandık"

Beşiktaşlım

Forum Üyesi
Beşiktaş Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, geri dönmenin büyük bir mutluluk verdiğini ifade etti. Tecrübeli çalıştırıcı, "Bizim hedefimiz, önümüzdeki takımlara yetişmemiz gerekiyor. İyi bir seri yapmamız gerekiyor. Geldiğim gün gördüm ki, oyuncu arkadaşların motivasyonu gitmiş, son maçlarda yenilmişler, Avrupa'dan elenmişler, moralleri bozuktu. Bizim de onları düzeltmemiz gerekiyordu. Oyuncuları tanımıyordum. Bir gün antrenman yaptım, öbür gün maça çıktım ama ilk maçta taraftarı da kazandığımızı düşünüyorum" dedi. Siyah-beyazlı kulübe her daim borçlu olduklarını belirten Çalımbay şöyle devam etti: "Sadece milli takım ve dünya karmasında oynadım. Beşiktaş arması da, adı da yeter. Beşiktaş'ın bir şeye ihtiyacı varsa, görevimizi yaparız. Biz çok iyi bir yere geldiysek, Beşiktaş sayesinde geldik. Onun için bizim bir borcumuz var ve karşılığını vermemiz gerekiyor." BURAK ÖĞRENCİM Tecrübeli teknik adam, kendisinden önce görev yapan Burak Yılmaz'ın çok eleştirilen açıklamaları için, "Başkan çağırdığında geldim, 'Bıraktı mı herkes?' dedim, 'Bıraktılar' dedi. Ondan sonra ben konuştum, onun dışında bir şey yapmam doğru değildi. Ben hiç kimseyle kötü olmam. Hele Burak'la hiç olmam. Burak çünkü benim öğrencimdi" ifadelerini kullandı. HiZMETE GELiYORLAR Çalımbay, 3 Aralık'taki başkanlık seçimi için "Kim gelirse gelsin, Beşiktaş'a hizmet etmeye geliyor. Gelenlerin hepsi iyi Beşiktaşlı. Kim gelirse gelsin, hepsinin büyük faydası olacak buraya. Hepsine teşekkür ediyorum. Hangisi başkan olacak bilemiyoruz şu anda ama hepsi tanıdığımız, bildiğimiz isimler" yorumunu yaptı.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.