• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Tanem Sivar: Fit kalmamı çocuklarıma borçluyum

Defne

Forum Üyesi
651e9bc086b2456444df9708.jpg

İlk kez 'Acun Firarda' programıyla kamera karşısına çıkan Tanem Sivar, 25'nci yılını kutlayan bir besin takviyesi markası için sunuculuk yapmıştı.

"GİDECEĞİM HER YERE YÜRÜYORUM"

Fit bir görüntüye sahip olan 43 yaşındaki sunucu, bunun sırrının sorulması üzerine şu cevabı vermişti:

Alıntı Metni

"AİLE GEÇMİŞİNDE MEME KANSERİ OLAN BİRİYİM"

Tanem Sivar, meme kanserine karşı farkındalık oluşturmak amacıyla “Hayata Yakından Bak” projesine katıldı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Sivar, "Aile geçmişinde meme kanseri olan biriyim. Çok aşık olduğum babannemi meme kanserinden kaybetmiştim. Biz yeni jenerasyon olarak bu konuda şanslıyız, erken tanı yaptırma imkanımız var ve meme kelimesini daha rahat telafüz edebiliyoruz. Elle muayene çok önemli, kayınvalidem de yakın zamanda zor bir süreç geçirdi ama çok şükür şimdi iyi" dedi.
651e9d2786b2456444df9713.jpg

Tanem Sivar: Anne doğurduklarının aynısını doğurdum

"TEKLİFLER GELİYOR"

Her hafta iş için İstanbul'a geldiğini söyleyen Sivar, "Televizyonda olmak tabii ki istiyorum. Teklifler de geliyor. Değerlendiriyorum. Onun haricinde Bodrum'daki yaşamımdan inanılmaz mutluyum" dedi.
651e9d0886b2456444df9710.jpg

"ÇOCUKLUĞUNU YAŞASINLAR İSTEMİŞTİM"

Muhabirlerin Bodrum'a taşınma kararı ile ilgili sorularına sunucu, "İkinci hamileliğimi pandeminin ortasında yaşadım. O sırada herkes pandemiden kaçmak için Ege ve Akdeniz'de daha sakin hayatları tercih ediyordu. Benim de bu fikir çok hoşuma gitmişti ve çocuklarıma bu fırsatı sunmak istedim. Çocukluğunu yaşasınlar istemiştim. İyi ki de bu kararı vermişim. Okuldan çıktıklarında keçilerle dolaşıyorlar, balık ve yengeç tutuyorlar. Onlar da çok mutlular. Bu kararı aldığım için hiç pişman değilim ama ilkokullarını bitirdikten sonra ne olur bilemiyorum. Tekrar gelebilirim İstanbul'a" diyerek cevap verdi.
651e9d5786b2456444df9717.jpg

"ÇOK HEVESLİ ARKADAŞLARIM VAR"

Yakın arkadaşlarının sürekli kendisine 'Bize de bir ev bul. Biz de doğayla iç içe yaşamak istiyoruz' şeklinde söylemlerde bulunduğunu söyleyen sunucu, "Sürekli bunu söylüyorlar ama ben çok iyi biliyorum ki yapamazlar ama çok hevesli ve isteyen arkadaşlarım var" dedi.

"OĞLUM YAPMA ETME' DİYEREK SPOR YAPIYORUM"

Fit kalmasını çocuklarına borçlu olduğunu söyleyen Sivar, "Oğlum yapma etme, oğlum dikkat et!' diyerek sabah sporunu yapıyorum. Şaka bir yana bahçemde meyve ağaçlarım var. Organik besleniyorum. Alışverişimi pazardan yapıyorum. Tabii ki yürüyüş ve spor da yapıyorum" dedi.
651e9daf86b2456444df971f.jpg

Tanem Sivar: Her şey işte böyle başladı

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.