Survivor Nagihan rakiplerine göz dağı verdi!

Defne

Forum Üyesi
11 Eyl 2023
9,452
0
16
6506fad386b24454e06d06c1.jpg

Dördüncü kez 'Survivor'a katılmaya hazırlanan Nagihan Karadere, bol bol yemek yiyerek ve aşırı spor yaparak kendini yarışmaya hazırlıyor.

6 ISLAK HAMBURGER, 4 TOST!

Kısa bir vakit bulduğunda soluğu kuaförünün yanında alan Karadere, önceki gün Etiler'de görüntülendi. 6 ıslak hamburger 4 dilli kaşarlı tost yiyen ünlü sporcu, “Hem güzelliğimi, hem antrenmanımı hem de beslenmemi ihmal etmiyorum. Yusuf Bey de spordan çıktığımı bildiği için hemen takviye yaptı” dedi.
6506fd0686b24454e06d06c7.jpg

"KORKSUN HERKES"

Survivor’daki rakiplerine gözdağı veren ünlü sporcu, "Ya herro ya merro. Korksun herkes benden. Hepsini çiğ çiğ yiyeceğim. Islak hamburgeri nasıl yiyorsam onları da yiyeceğim. Tek korkum kendim. Rakiplerimin hepsi güçlü olacak ama benim de elim armut toplamıyor. Çok güçlü, çok çetin bir sezon olacak. Hiç şüphe yok, reyting rekorları kırılacak. İnsanların hafızasında “Zeyna Nagihan” olarak kalmak istiyorum. Sporculuktaki kariyerimin üzerine çıkıp Nirvana’da bırakacağım. Benim için jübile senesi. Vurdulu, kırdılı bayağı heyecan dolu olacak. Şiddette karşıyız ama bu tatlı bir heyecan. İnsanları koltuklarından zıplatacağız, televizyon kırdıracağız. Bana yakışır bir şekilde Dominik’e gidip güzel bir şekilde dönmek istiyorum” diyerek sert açıklamalarda bulundu.
6506fd2d86b24454e06d06ca.jpg

"NEFİSE BENİ İDOL OLARAK GÖRÜYOR"

Survivor'ın son şampiyonu Nefise Karatay’ın “Nagihan ablayla yarışmayı çok istiyorum" sözlerini değerlendiren ünlü sporcu, “Nefise beni idol olarak görüyor. Şampiyon birinin beni idol olarak görmesi, benimle yarışması benim açımdan da gurur verici bir tablo. İnşallah hakkını vereceğim” diye konuştu.
6506fd4b86b24454e06d06cc.jpg

Nagihan Karadere'den heyecanlandıran 'Survivor 2024' paylaşımı

"SURVİVOR HAYATIMI BAŞTAN YARATTI"

Survivor’un hayatında çok büyük önem taşıdığını açıklayan Karadere, şöyle konuştu:

Alıntı Metni

6506fd7b86b24454e06d06ce.jpg

Kanserle mücadele eden Survivor Nagihan Karadere'nin sağlık durumu!

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.