• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

"SÜREK AVI BAŞLARKEN"

Beşiktaşlım

Forum Üyesi
Zaman zaman yakındığımız şeyler yıllar geçse de aynı kalacak. Böyle hissetmek tuhaf, insanın bu zamanda ve bu memlekette en büyük çıkmazı bu: Derdini bilmek, derdini çözecek yolu görmek fakat o yolu gitmemek. Gidememek, yapamamak, bırakamamak. Şermin Yaşar, Söyleme Bilmesinler'de şöyle özetler bunu: "Olduğum yerde olmak istemiyorum ama olduğum yerden çıkıp gidemiyorum da.” Beşiktaş Avrupa, Süper Lig özelinde zorlu bir sürece girmeden önce kendi evinde Süper Lig’in iyi ekiplerinden Eyüpspor ile karşılaştı. Eyüpspor, Beşiktaş ve Galatasaray gibi ligde yenilgi yüzü görmeyen ekiplerinden biriydi ve maçın başlama düdüğünden bitiş düdüğüne kadar da ne kadar zorlu bir ekip olduğunu gösterdi. Evet Beşiktaş iyi oynamadı bunda rakibin oyun anlayışı kadar maçın hakemi ve VAR’ında etkisi VAR’dı… Beşiktaş rakiplerini, hakemleri ve VAR’ı geçtikçe bu seferde devreye ekranları ve interneti zapt etmiş yorumcular giriyor. Amaç belli Beşiktaş’a engel olmak… Yok efendim eski bir antrenör penaltıyı yapan Tayfur Bingöl için …… demiş. Yok efendim Beşiktaş’ın penaltısı penaltı değilmiş. Peki aynı maç ve bir önceki maç içinde verilmeyen penaltılara ne demeli? Sadece geriye dönük iki maç söyledim şimdi balık hafızalılar bir anda hatırlayamazlar… Yok efendim Beşiktaş kadrosu yetmezmiş… Beşiktaş tam 42 oyuncu ile yollarını ayırmış, sırtından mali kamburun tillahını atmış, en son yapacağı transferlere engel olmak isteyen futbolcular yüzünden maalesef son yapmak istediği transferleri yapamamış. Futboldaki doğruları herkes biliyor hatta bu yorumcularda ama doğruları söylemek, savunmak işlerine gelmiyor çünkü bundan besleniyorlar. Bu kısır döngü içinde her şeyi tutmak onların asli görevi yoksa hiçbirinin ederi kıymeti yok. Beşiktaş tüm aksiliklere rağmen doğru bir kadro yapılanmasıyla yoluna her türlü “ayak oyunlarına” rağmen devam ediyor. Bir maç eksiğine rağmen herkesin dilinden düşmeyen kadro ve teknik direktörü olan şampiyon adayı rakibiyle aynı puanda ve eksik maçını kazanırsa lig lideri ile arasında puan farkı 2’ye düşecek… Beşiktaş teknik heyeti, futbolcular, yönetim ve tüm camia elbette bu maçtan derslerini çıkaracak ve zorlu fikstüre öyle hazırlanacaktır. Beşiktaş her zorluğu aşacak güçtedir yeter ki kendi içindeki birlikteliği, huzuru bozmasın… duhuliye.com/ Mehmet Eyüp YARDIMCI

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.