• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Sosyal medyada takdir topladı: Arabam eski olsa da kalbimiz temiz ve zengin

miRBey

Denetim
Moderatör
enKrsi7MXEOvvGHGisAngA.jpg
Sosyal medyada paylaşılan fotoğrafıyla insanların gönlünde taht kuran Azerbaycanlı Server Beşirli, "Arabam eski olsa da kalbimiz temiz ve zengin. Kardeş ülkemize yardım etmek bizim borcumuz." dedi. Beşirli'nin Adıyaman'a yardım için gönderileceği de belirtildi.

b205oVtnJUKwGUUsxeXtfg.jpg
Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Türkiye'ye göndermek için eski aracına yüklediği eşyalarla fotoğraflanan ve sosyal medyada paylaşıldıktan sonra insanların takdirini kazanan 34 yaşındaki Azerbaycanlı Server Beşirli, yardım çalışmalarına katılmak üzere Türkiye'ye gönderilecek.
55_6GUIB_0u2JyD3IHlVFA.jpg
Azerbaycanlılar, Türkiye'deki depremlerin ardından yaralarının sarılması için adeta seferber oldu.Zengininden fakirine, çocuğundan yaşlısına tüm Azerbaycanlılar, Türkiye'ye yardım etmek için çaba sarf ediyor ve yardım kampanyalarına yoğun ilgi gösteriyor.
PcReuZcvrke1BucFfApq_w.jpg
Türkiye'ye yardımda bulunmak için çaba sar fedenlerden biri de Bakü yakınlarındaki Ceyranbatan kasabasında yaşayan Server Beşirli.
UwSYOuo98kGytuM0uPtTYw.jpg
Önce kendisi ve ailesine ait eşyaları yardım toplama merkezine ulaştıran Beşirli, şimdi eski arabasıyla kasabada dolaşıyor ve yardım etmek isteyenlerin eşyalarını ilgili yere ulaştırmak için topluyor.Beşirli'ye iki kuzeni de yardımcı oluyor.
ayzgnQAgOU6ub6S0a6M2uw.jpg
Eski kırmızı arabasının üzerindeki yardım malzemeleriyle Bakü sokaklarında hareket ederken çekilen fotoğrafları sosyal medyada çok paylaşılan ve milyonların gönlünde taht kuran Beşirli yaptığı açıklamada, kardeş ülkede yaşanan depremler nedeniyle çok üzüldüğünü ve bir nebze de olsun yardım etmeyi istediğini söyledi.
C0qKRqxDmEesdbUggIsipA.jpg
Deprem bölgesinde havanın çok soğuk olduğunu, insanların evlerine giremediğini hatırlatan Beşirli, "O insanlar için verebileceğim sıcak giysi ve yataklardır. Elimden gelen buydu. Yardımlar bugün de sürüyor. Eş, dost, akraba beni arıyorlar ve yardımlarını ulaştırmamı istiyorlar. Yardımları topluyorum ve götürüp toplama merkezine teslim ediyorum. Arabam eski olsa da kalbimiz temiz ve zengin. Kardeş ülkemize yardım etmek bizim borcumuz." dedi.
KTQoOPFIzkmq9bZqnraWag.jpg
Beşirli, "Fotoğrafım tesadüfen çekildi ve sosyal medyada paylaşıldı. Yardımı bu amaçla yapmıyordum. Çok sayıda telefon eden var. Türkiye'den arayıp teşekkür ediyorlar. Allah hepsinden razı olsun. Allah Türkiye'nin yardımcısı olsun. Eğer götürseler ben deprem bölgesine gidip gönüllü şekilde yardım etmek istiyorum." diye konuştu.
hSjaLYk700W-Np9YGiS07A.jpg
Server Beşirli ile yardım çalışmalarına katılan kuzeni İmamverdi Beşirli de "Türkiye için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz ve yapacağız. Tüm Azerbaycan halkı Türkiye'nin yanındadır." ifadelerini kullandı.
msQhWdGh60eAO5__xPJDXQ.jpg
Beşirli'nin anneannesi Mahizer Memmedova ise duygularını "Televizyonda Türkiye'yi görünce çok ağladım. Torunum geldi ve Türkiye'de depremzedelerin üşüdüğünü söyledi. Ben de hepsini götür dedim. Yorganlarımı verdim götürdü." sözleriyle dile getirdi.
xFT4oazs7kuiWAiAQjqOwg.jpg
Beşirli, yardım toplama merkezinde Türkiye-Azerbaycan İş Adamları ve Sanayiciler Birliği (TÜİB) yetkilileriyle karşılaştı.TÜİB Başkanı Hüseyin Büyükfırat, Beşirli'nin yaptıklarının tüm Azerbaycan halkının hissiyatını gösterdiğini ifade etti.
FlR-VAUaUkaOzJL6m9taNg.jpg
Büyükfırat, Beşirli'ye "Senin bu kalpten yaptığın şey tüm Azerbaycan'ın sembolü oldu. Azerbaycan halkı tümüyle seferber oldu. Yediden yetmişe Azerbaycan halkının kalbi Türkiye ile atıyor. Bu da Türkiye halkına bir tesellidir." diye konuştu.
CWyQU7FSkUSSG3y5AxNIfA.jpg
Azerbaycan'dan giden yardımların dağıtımı için Adıyaman'da merkez kuracaklarını bildiren Büyükfırat, "Server kardeşimizi de bir iki gün içerisinde oraya görevli olarak göndereceğiz." bilgisini paylaştı.TÜİB Başkan Yardımcısı Avni Demirci ise "Azerbaycan ile Türkiye arasındaki bağın göstermelik olmadığını, yürekten yapıldığının en güzel örneğini Server kardeşimiz gösterdi." değerlendirmesinde bulundu.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.