• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

SON DAKİKA HABER: Türkiye'yi yasa boğan 12 şehit haberi ardından ünlülerden peş peşe taziye mesajı...

Defne

Forum Üyesi
65881b223722c82db80c9c46.jpg

Milli Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyinde bölücü terör örgütü mensupları tarafından yapılan saldırı ve ardından yaşanan çatışmada 12 askerin şehit olduğunu duyurdu. Acı haber sonrası ünlü isimlerden peş peşe taziye mesajları geldi.

FERHAT GÖÇER

"Pençe - Kilit Harekâtı bölgesinde şehit olan Mehmetçiklerimize, vatan evlatlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifa diliyorum…"
65881a223722c82db80c9c34.jpg

FİLİZ AKIN

"İki gündür kapkaranlığız 12 şehidimiz var. Bu ateş hepimizin yüreğini yakar. Yüreğimiz kan ağlıyor... Şehitlerimize, Allah'tan rahmet dilerken, Tüm acılı ailelerine, asker yakınlarına sabırlar diliyorum."

Şehit Yasin Karaca'nın son görüntüsü: Kızıl Elma'ya kadar devam komutanım

TÜRKAN ŞORAY

"Şehitlerimize yine içimiz yandı. Yakınlarına sabırlar diliyorum. Ülkemizin başı sağ olsun."
65881a2c3722c82db80c9c36.jpg

ACUN ILICALI

"Şehitlerimizin acısını yaşarken 6 kahraman askerimizin daha şehit haberini almak yüreğimizi yaktı. Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde hain teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen kahraman askerlerimize Allah'tan rahmet, yaralı Mehmetçiklerimize acil şifalar dilerim. Acımız büyük. Milletimizin başı sağ olsun."
65881a603722c82db80c9c41.jpg

EROL EVGİN

"Bölücü terör örgütüyle çıkan çatışmalarda şehit olan 12 askerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı; yaralanan askerlerimize acil şifalar diliyorum."
65881a413722c82db80c9c38.jpg

GÜL SUNAL

"Şehitlerimize rahmet ailelerine ve tüm vatandaşlarımıza başsağlığı diliyoruz..

Bunları yazarken içim kan ağlıyor. Ateş düştüğü yeri yakar... Bunu çok iyi biliyorum…"
658819fa3722c82db80c9c30.jpg

EZGİ SERTER

"12 ocak söndü… Yürekler yanıyor… Kaç ananın kaç eşin kaç evladın içi acıyor, feryat figan.. Allah'ım büyük sabır versin ..milletimizin başı sağ olsun."

HADİSE

"Hain saldırı sonucunda şehit düşen askerlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Teröre lanet olsun."
65881a023722c82db80c9c32.jpg

HÜLYA KOÇYİĞİT

"Irak'ın kuzeyinde şehit düşen tüm kahraman askerlerimize Allah'tan rahmet diliyor, yaralılara acil şifalar, ailelerine, sevenlerine sabır diliyorum. Operasyonda görev alan tüm kahramanlarınızın Allah, yardımcısı olsun."
Hepimizin başı sağ olsun.
658819c73722c82db80c9c24.jpg

METİN ŞENTÜRK

"İçimiz yandı.

Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde üs bölgemize sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada altı kahraman askerimiz şehit olmuştur.

Milletimizin başı sağ olsun. Ailelerine, sevenlerine sabırlar dilerim.

Şehitler asla ölmez, ölümsüzleşir."
658819d83722c82db80c9c2b.jpg

NİLÜFER YUMLU

"Lanet olsun teröre! 12 evladımızı şehit verdik. Allahtan rahmet acılı ailelerine sabır diliyorum."
658819ab3722c82db80c9c20.jpg

MURAT KURŞUN

"Ölen şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar, Ailelerine sabırlar diliyorum. Türkiye'mizin başı sağ olsun."
658819a23722c82db80c9c1e.jpg

Türkiye'nin kalbine şehit ateşi düştü! Şehitlerimizin kimlikleri belli oldu

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.