• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Son Dakika: George Clooney'den Matthew Perry itirafı!

Defne

Forum Üyesi
6582b1083a656755050fba0d.jpg

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
Ünlü oyuncu Matthew Perry, 28 Ekim'de henüz 54 yaşındayken hayatını kaybetti. 54 yaşında gelen bu ani ölüm tüm dünyayı şoke ederken; Perry'nin otopsi sonucu ölümünden neredeyse iki ay sonra yayınlandı. Buna göre oyuncunun aşırı dozda ketamin (atlar için kullanılan bir uyuşturucu ilaç) aldıktan sonra jakuzisinde boğulduğu ortaya çıktı. Raporda şu ifadeler yer aldı:

Alıntı Metni

6582ae6c3a656755050fba00.jpg

"O ZAMANLAR ÇOK GENÇTİ"

Perry'nin meslektaşı ve yakın arkadaşı George Clooney, Deadline'a konuşarak aktörün hayalinin bir sitcom'da rol almak olduğunu ve 1994 yılında 'Friends' dizisindeki Chandler Bing rolünü aldığında bunu başardığını anlattı. Ancak Clooney'nin söylediklerine göre; alkol ve uyuşturucu bağımlılığı nedeniyle zor günler geçiren Perry, hayalini gerçekleştirmesine rağmen mutlu olamadı.

6582af183a656755050fba03.jpg

62 yaşındaki Clooney, "Matthew o zamanlar çok gençti. Bana, Richard Kind'a ve Grant Heslov'a 'Bir sitcom'da oynamak istiyorum, dostum. Bunu yaparsam dünyadaki en mutlu adam ben olacağım' derdi" diye konuştu ve ekledi:

Alıntı Metni

6582af2d3a656755050fba06.jpg

"BAŞARI VE PARA SİZE OTOMATİK OLARAK MUTLULUK GETİRMEZ"

George, Matthew ile bir dönem her gün yan yana olmalarına rağmen arkadaşının 'içinden neler geçtiğini' bilmediğini de itiraf etti. Clooney, Perry'nin 'Friends, Lovers, and the Big Terrible Thing' adlı anı kitabında anlattıklarına atıfta bulunarak, "Mutlu olmadığını biliyordum. Ama günde 12 Vicodin kullandığını ve bahsettiği tüm o diğer yürek parçalayıcı şeyleri bilmiyordum. Ayrıca bu durum; başarı, para ve tüm bu şeylerin size otomatik olarak mutluluk getirmediğini de anlatıyor aslında. Kendinizle ve hayatınızla mutlu olmalısınız" dedi.

6582b0103a656755050fba08.jpg

Matthew Perry ile ilk tanıştıkları dönemden de bahseden George Clooney, "Matt'le tanıştığımda daha 16 yaşındaydı. Benden yaklaşık 10 yaş küçüktü. Birlikte tenis oynardık. Harika, komik ve eğlenceli bir çocuktu" şeklinde konuştu.

Matthew Perry'nin arkadaşı konuştu: Hep yalan söyledi, uyuşturucudan hiçbir zaman kurtulamadı!
Jennifer Aniston: Öldüğü günün sabahı Matthew Perry ile mesajlaşıyordum

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.