• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

'Son alışverişlerimi yapıyorum! Londra'ya temelli döneceğim'

Defne

Forum Üyesi
6593cfce4d41ac7f2fd62dc8.jpg

5 Haziran 1984 tarihinde Trabzon'da dünyaya gelen Yusuf Güney, 14 yaşına kadar burada yaşadıktan sonra ailesiyle birlikte İngiltere'ye taşınmıştı. 2006 yılında Rafet El Roman'ın Londra'da verdiği konserde sanatçıyla tanışan Güney, müzik dünyasına adım atıp, yeniden Türkiye'ye gelmişti.

Astral seyahatle uzaya gittiğini açıklayarak çok konuşulan ünlü şarkıcı, geçtiğimiz ekim ayında ise ev sahibiyle yaşadığı anlaşmazlık nedeniyle İngiltere'ye dönme kararı aldığını duyurmuştu.
6593d0be4d41ac7f2fd62dd4.jpg

Yusuf Güney'den iddialı açıklama! 'Uzaylılar ile savaşacağız'

"KİRA 1.5 YILDA 6 BİN TL'DEN 20 BİN TL'YE ÇIKTI"

'2. Sayfa'ya konuk olan Yusuf Güney, radikal kararının sebebini canlı yayında anlatmıştı.Oturduğum evdeki kiracı 6 bin TL kira ödüyormuş. Ben 14 bin TL'ye tuttum. Şu anda da 20 bin TL'ye yakın bir kira yaptım. Yani 1.5 yıl içerisinde 6 bin TL'lik evi 20 bin TL yaptım. Ev sahibi 'Çık, benim evimin değeri 50 bin TL' diyor. Karar aldım, İngiltere'ye dönüyorum. Büyüdüğüm yere kesin dönüş yapıyorum.
6593d0814d41ac7f2fd62dd0.jpg

"ARTIK BURALARDAN SIKILDIM"

Gündem olan sözleri sonrası bir AVM'de görüntülenen ünlü isim, "İngiltere’ye kesin dönüş yapıyorum, İstanbul'u terk edeceğim. Artık buralardan sıkıldım. Yakın zamanda temelli İngiltere'ye taşınıyorum" açıklamasını yapmıştı.
6593d08b4d41ac7f2fd62dd2.jpg

"DOĞDUĞUM EVE DÖNÜYORUM"

Yusuf Güney, önceki gün Zorlu AVM'de objektiflere yansıdı. Bir süre yeni yıl için alışveriş yapıp sezonluk ürünleri inceleyen şarkıcı, "Doğduğum eve dönüyorum. Önümüzdeki hafta Londra'ya taşınacağım, orada dijital platformlara içerik üreteceğiz. Single çıkaracağım, söz ve beste hazır bekliyor. Artık buralardan sıkıldım. Son alışverişlerimi yapıyorum, temelli döneceğim artık" ifadelerini kullandı.
6593d0454d41ac7f2fd62dce.jpg

Yılbaşı tarzıyla dikkat çeken 39 yaşındaki şarkıcı, basın mensuplarına "iyi yıllar" diledikten sonra vale noktasına bıraktığı aracını teslim alıp AVM’den ayrıldı.

Yusuf Güney, Survivor'dan ayrılma nedenini açıkladı!

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.