• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Somer Şef'ten şampiyon Serhat Doğramacı itirafı!

Defne

Forum Üyesi
65b263f968728a72981f022e.jpg

Serhat Doğramacı, MasterChef Türkiye 2020 finalinde Barbaros Yoloğlu karşısında şampiyonluk kupasını kaldırmıştı. Yarışmanın ardından hamburgerci açan genç şefin, şimdilerde Bodrum Yalıkavak'ta bir restoranın menüsünde imzası bulunuyor.

"AYNI ŞEYİ İKİ KERE TEKRARLAMAM"

Esra Tokelli'nin Tahsin Küçük'ü yenip birinci olduğu All Star'a katılmayan Doğramacı, "MasterChef All Star'a katılmıyorum. Neden bunu açıklamam gerekti onu da anlamış değilim. Bazı sayfalar paylaşınca kafa karışıklığı oluştu diye düşünüyorum. Benim yolum uzun. MasterChef çok güzel bir program, bana çok şey kattı, beni tanınmanızı sağladı. Ancak benim aynı şeyi iki kere tekrarlama gibi bir niyetim hiçbir zaman olmadı" açıklamasını yapmıştı.
65b2643568728a72981f0233.jpg

Mehmet Yalçınkaya'dan Serhat itirafı: Elemelerde onu seçmemiştik

"YAPIMCI BANA GÜLMÜŞTÜ"

Alıntı Metni

65b2643d68728a72981f0237.jpg

"İLK GELDİĞİNDE UKALALIK YAPMIŞTI"

Berfu Yenenler'in YouTube'da yayınlanan programına konuk olan MasterChef Türkiye jürisi Somer Sivrioğlu, eski şampiyonla ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu.

Somer Şef, "MasterCef'te en sinir olduğun yarışmacı kimdi?" sorusuna, "İlk tanıştığımızda Serhat'a gıcık olmuştum. İlk geldi ukalalık falan yaptı ya, 'ben çok rahat yaparım' diye! Sonra tanıdıkça çok sevdim" yanıtını verdi.
65b2644b68728a72981f0239.jpg

Sunucu Berfu Yenenler'in, Serhat'ın "Çok basit bir şekilde birinci olacağım" sözlerini hatırlatması üzerine MasterChef'in sempatik jürisi, "Evet, sonuçta birinci oldu" ifadelerini kullandı.

"ADINI BİLE ANMAK İSTEMİYORUM"

Öte yandan Sivrioğlu, "İlk sezon birisi vardı, onunla zaten çok anlaşamadık. Adını bile anmak istemiyorum. Onun dışında şimdiye kadar saygısızlık yapan olması. Hepsiyle hâlâ görüşüyoruz, çok güzel bir aileyiz" şeklinde konuştu.
65b2647168728a72981f023b.jpg

MasterChef şampiyonları Cemre Uyanık ve Serhat Doğramacı birbirine girdi

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.