• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

'Sizi öyle uçuramadım, böyle uçuruyorum!'

Defne

Forum Üyesi
656ee2ba86b2474c5c52157a.jpg

Sahne öncesinde soruları yanıtlayan Zara, son günlerde hakkında çıkan 'fazla kilo' haberleriyle ilgili şöyle konuştu:
"Gerçekten bu çok konuşuldu ve bana da soruldu. Bir film mi? Bir düet mi? Bir televizyon projesi mi? Böyle bir dörtlü nasıl bir araya gelir desen ancak böyle bir şey gelir. Hayır efendim, Türkiye'nin kilolu dört sanatçısı diye verildi haberler. Ben de bu grupta yer almaktan özellikle gurur duydum. İsimlere bakar mısınız? Ata Demirer, Sibel Can, Eser Yenenler. Bu Şampiyonlar Ligi'ne girmek kolay değil, herkesi bekliyoruz buraya."

Şarkıcı Zara'nın şöhret yolculuğu!

"BAĞLIYORLAR EMNİYET KEMERLERİNİ, TAKILIYORLAR PEŞİME"

Hezarfen Havaalanı'nda tek motorlu uçak kullandığını ve özel dersler aldığını dile getiren 47 yaşındaki Türk Halk Müziği sanatçısı, pilot olma arzusunun annesinin isteğiyle rafa kalktığını söyledi.

Alıntı Metni

Türkiye Uzay Ajansı'nın bir dönem astronot arayışı içinde olduğu hatırlatılınca Zara; "Benim işte, o benim. Bence bana direkt müracaat etsinler" sözleriyle herkesi güldürdü.
656ee25386b2474c5c52156c.jpg

Kanserle mücadele eden Tanyeli, hastane masraflarını kapatan Zara ile bir araya geldi

"YAPAY ZEKA BENİ KORKUTUYOR"

Teknoloji ile arasının nasıl olduğu sorulan Zara, "Çok iyi diyebilirim. Hemen hemen tüm yenilikleri takip ediyorum. Özellikle sanal gerçeklik ve yapay zeka konuları beni çok korkutuyor. Sonuçta öğrenmeyi de öğrenen bir yapısı var diye biliyorum. Bir tek duygularımızı taklit edemezler muhtemelen ancak o konu da şüpheli. Ben öğrenmeye aç, öğrenmeyi çok seven bir insanım. Evde bir tıp terimleri sözlüğüm var ve ilaç prospektüslerini okuyorum, hatta neredeyse hepsini ezbere bilirim. Her şeyi ezberlemeye karşı bir manyaklığım var" yanıtını verdi.
656ee25c86b2474c5c52156e.jpg

"HEPİMİZ ENGELLİ ADAYIYIZ"

Röportajın sonunda Engelliler Haftası'na dikkat çeken şarkıkcı, "Bu ülkeye sayısız başarı kazandıran onlarca özel birey var. Hepsine sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum. Bizlere öyle büyük mutluluklar yaşattılar ki. Asıl engel zihinlerimizde. Hepimiz birer engelli adayıyız. Bunu asla unutmadan yaşamalıyız" ifadelerini kullandı.
656ee26386b2474c5c521570.jpg

Zara zayıflama sırrını paylaştı! 'Günde 16 saat aç kalıyorum'

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.