• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Serdal Adalı başkanlık adaylığını açıkladı! Mehmet Özdilek...

OqaN

Forum Üyesi
Beşiktaş'ın eski yöneticilerinden Serdal Adalı, düzenlediği basın toplantısıyla Siyah Beyazlı kulübün Olağanüstü Genel Kurulu'nda başkanlığa aday olduğunu açıkladı. Adalı'nın basın toplantısından satır başları şu şekilde: - Beşiktaş Başkanlığı'na adayım. Birinci hedefimiz sürdürülebilir bir başarı. Kimse umutsuzluğa kapılmasın. En kısa zamanda hak ettiğimiz noktaya ulaşacağız. - Beşiktaş'a dair çok büyük ümitlerim ve hayallerim var. Bu kulübün sağlam vizyonla, çok kısa bir sürede nerelere gelebileceğini görüyorum, heyecanlanıyorum. - Benden enkaz devir aldım cümlesini kimse duyamayacak. Beşiktaş’ın sahibi kimse değildir Beşiktaş’ın sahibi Beşiktaşlılardır. - Kulübün parası yoksa gerekirse biz cebimizden koyarız, gereken transferi yaparız. - Ümraniye'ye geçmeden önce Rıza hocayla konuştum. Beşiktaş'ın Rıza hocası varken yeni bir hoca aramaya gerek yok. Ben çok da eminim, Rıza hoca bu takımı toparlar. Biz de devre arası transferler yapıp takımı toparlamayı düşünüyoruz. - Maçtan sonra Rıza hocam ile buluşacağım. Seçilmiş gibi takım için tüm hazırlıklarımızı yapacağız. - Taraftarı mutlu edecek bir kaç transfer düşünüyoruz. Bunun için bütçemiz de var, gücümüz de... - Guti'leri Quaresma'ları Almeida'ları Simao'ları getirdiğimiz dönem bir üstünlüğümüz vardı. Sokakta herkes Beşiktaşlıydı. Şimdi de öyle olması gerekir. - Ben Fikret Orman'ın başkanlığında 6 ay yöneticilik yaptım, 6,5 yıl yapmadım. - Seçimi kazanırsak sportif direktörlük koltuğu için Mehmet Özdilek ile anlaştık. - 2 başkanlığı (BJK ve TJK) götürürken bir tarafın aksayacağını düşünmüyorum. Ben günde 20 saat çalışıyorum. Benim için sorun değil. - Son dönemlerde sosyal medyada sıkça duyduğumuz 'Matruşka' sözleri bu camiaya hiç yakışmıyor. - Para konularını konuşmayı çok sevmiyorum. Helali hoş olsun. Beşiktaş'ın ihtiyacı vardı, verdik. Forma, loca karşılığı sildirdik o borcu. Duhuliye.com

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.