Şenol Güneş'e sert sözler: Böyle hadsizliği ilk defa gördüm

Broker

Moderatör
21 Eyl 2022
6,687
0
0
Ankara
Abdülkerim Durmaz, Vole'de Şenol Güneş'i ve Beşiktaş'ı değerlendirdi.

Abdülkerim Durmaz'ın açıklamaları şöyle:

"Beşiktaş'ın saha içinden başka saha dışı sorunları çok büyük. Şimdi oyuncu tercihleri, Şenol Güneş şu anda köpürmüştür bu derbi maçında. Mutlaka birilerine bir şey ödetecek takım içinde. Sen hiç oynatmayacaksın dediğin adamı oynatabilir. Takımın bankosu gibi gözüken oyuncuları kesebilir. Bak Rosier iyileşsin mesela. Rosier'i yedek çıkarabilir. Doktorlar iyileşti der. Yok yok o biraz daha iyileşsin diyebilir. Biz riske atmayalım falan diyebilir. Onun için Beşiktaş'ın Antalya maçını kestiremiyorum ben. Çünkü Beşiktaş takımı maçlara sağlıklı hazırlanmıyor belli. Yani Nevzat Demir seslerinde sağlıklı bir ortam yok. Zaten imza töreninden belliydi. Şenol Güneş'in imza töreni gibi bir imza töreni, dünya futbol tarihinde öyle bir teknik direktör imza töreni görülmemiştir. Ben hayatımda bu kadar gergin, Ahmet Nur Çebi böyle bir oturuyor ki 'Biraz sonra bunu bir yumulacağım' falan gibi. Şenol Güneş de yılların intikamını alıyormuş gibi yapıyor. "Bu çocuk güzel. Seninle çalışırım da burada az konuşacaksın. Çok iş yapacaksın. Ahmet Başkan da parayı sever' falan filan. Ben hayatımda bir teknik adamın bir kulüp başkanına bak açık söylüyorum, bu kadar hadsizce espri yaptığını ilk defa görüyorum. Sonra kendi de dedi ya espri diye. Ne o lafı söyle, ne o hadsiz espriyi yap. Bütün Türkiye'nin gözü önünde. Paragöz falan filan ya bu kulüp başkanın. Eyvah eyvah. Şimdi böyle bir imza töreninden birliktelik başarı falan çıkar mı ya? Çok enteresan. Ben ilk defa böyle bir imza töreni görüyorum. Kazancı'yı seversin Sevmezsin. Onu bilmem. Kazanın doğduğuna inanıyorsun da öldüğüne niye inanmıyorsun Şenol Güneş?"

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.