• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Seda Bakan: Küçük kızım çok yaramaz, düz duvara tırmanıyor!

Defne

Forum Üyesi
65ba357e721699be74ea85ab.jpg

Daha önce 'Behzat Ç.', 'Kardeş Payı', 'Mucize Doktor' gibi yapımlarda rol alan Seda Bakan, 2014 yılında Ali Erel ile nikâh masasına oturmuş, 2019'da kızı Leyla'nın dünyaya gelmesiyle ilk kez anne olma mutluluğu yaşamıştı. Bakan, 2022 yılının eylül ayında ise Ela adını verdiği ikinci bebeğini kucağına almıştı.

38 yaşındaki Bakan, önceki gün Etiler'de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Ayaküstü gazetecilerle konuşan ünlü isim, "Yurtdışında tatildeydik. Leyla için gittik, kızımızın okul arkadaşlarıyla güzel bir tatil yaptık ama çocuklarla çok zor oluyor. Yardımcımı götürmedim, her şeyiyle ben ilgilendim" dedi.

65ba33ab721699be74ea859e.jpg

"ÇOK ŞEY DEĞİŞTİ HAYATIMDA"

Çocuklu hayatının gayet güzel geçtiğini söyleyen oyuncu, "Çok şey değişti hayatımda onlardan sonra. Mesala daha çok hasta oluyoruz, okuldaki bütün hastalıkları eve geliyor. Küçük kızımız Ela çok yaramaz arkadaşlar, anlatamam size. Çok fena... Düz duvara tırmanıyor, böyle bir şey yok arkadaşlar. Ben de, eşim de çocukluk yıllarında çok yaramazmışız, bize çekmişler" diye konuştu.

65ba3413721699be74ea85a0.jpg

Oyuncular arasında son yıllarda tercih edilen estetik operasyonları ile ilgili düşünceleri sorulan Bakan, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

65ba348c721699be74ea85a3.jpg

"İNCİ TANELERİ'Nİ ÇOK MERAK EDİYORUM"

Kanal D ekranlarında perşembe akşamı 20.00'da izleyicisiyle buluşan ve reyting rekorları kılan 'İnci Taneleri' dizisini çok merak ettiğini ve en kısa zamanda izleyeceğini söyleyen ünlü isim, "Çok ses getirdi dizi, çok konuşuldu. Ben de çok merak ediyorum, kesin iyidir zaten. İlk fırsat da izleyeceğim" şeklinde konuştu.

65ba34a7721699be74ea85a6.jpg

İnsanların başka mesleklerde ve başka şekillerde hayatlarını sürdürebileceğini söyleyen oyuncu, "Herkese saygı göstermemiz gerekiyor, herkes istediğini giysin, dans kursları açıldıysa herkes dans etsin, rahatlasınlar. Ne yani sürekli dram mı yaşamak zorundayız?" dedikten sonra hızlıca arabasına binerek oradan ayrıldı.

Seda Bakan'ın bindiği uçakta kedi krizi!
Seda Bakan'dan kızlarıyla 'Anneler Günü' paylaşımı

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.