Salih Uçan, Arda ile konuştu mu? Maç sonu açıklama...

Broker

Moderatör
21 Eyl 2022
6,687
0
0
Ankara
Beşiktaş'ta orta sahanın önemli isimlerinden Salih Uçan, Fenerbahçe karşılaşmasının ardından konuştu

Salih Uçan, "İkinci yarıda içeride Şenol Hocamız ile birlikte bir öz güven tazeleme oldu. Hocamız rahat oynayın dedi. Biz de ikinci yarı daha derli toplu oynadık. Uzun toplardan ziyade daha çok paslaşmaya çalıştık. Bu da etkili oldu. 10 kişi geriye düştük, bu da mücadele etmemizi gerekiyordu. Mücadele ettik. Maç farklı bir noktaya geldi. Sonuçtan çok mutluyuz." diye konuştu.Devre arasında soyunma odasına giderken Arda Güler ile ne konuştuğu yönünde soru sorulan orta saha oyuncusu, "Alakası yok, Arda'yı görmedim bile. Devre arasında veya penaltı anında görmedim. Oradaki pozisyonda Onur'un yanına gittim, 'Dokunmadım' dedi. Daha pozisyonu da izlemedim açıkçası. Kimseyle bir diyalog yok." cevabını verdi.29 yaşındaki futbolcu, sözlerine, "Atmosfer çok sağlam. Uzun yıllar buradayım. Bunun da farkındaydık. Skoru alınca bizim için rahat oldu. Bizim için öz güven geldi, Fenerbahçeli futbolcular stres yaptı. Maç bu yöne geldi. Sonrası bizim için rahat oldu." şeklinde devam etti.Salih, 10 kişi kalmalarının ardından bir süre stoperde oynamasını ise, "Bir ara ben oynayacağım sandım, biraz endişelendim ama sonradan yerime döndüm. Daha rahat oldu benim için." ifadeleriyle değerlendirdi.Salih Uçan, son olarak, "Biz 11 kişi devam edelim. Bu tarz maçlar çok fazla denk gelmez. 10 kişi tamamlamak zordur. Daha fazla efor sarf etmen gerekiyor. Daha fazla koşman gerekiyor. Skor bizden yana olduğu için bu maç rahat oldu. Valencia golü atıp, 2-0 olsa sıkıntı olabilirdi. Allah'tan Valencia penaltıyı kaçırdı, farklı bir yöne gitti maç. 10 kişi bu taraftarın önünde 2-0 geriye düşsek sıkıntı olabilirdi" sözlerini sarf etti.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.