Sakin ve kararlı

Broker

Moderatör
21 Eyl 2022
6,687
0
0
Ankara
Güneş, oyuncularını ligin kalanı için böyle uyardı: Önümüzde derbi var ve lig her sonuca gebe. Her şeyin mümkün olduğu bir sezonyaşıyoruz. Sakin kalıp mücadelede kararlı olun" dedi; Abou'yu da hafiften fırçaladı

Son olarak Giresunspor'u mağlup ederek galibiyet serisini 5 maça çıkaran ve bunu bu sezon ikinci kez başaran Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş de uyarılara devam ediyor. "Daha da iyi olmak zorundayız" diyerek taleberinin performanslarının üstüne çıkmasını isteyen usta hoca dünkü idman öncesi de kısa bir konuşmayla ligin kalanı için rotalarını çizdi. Tecrübeli çalıştırıcı "Önümüzde bir derbi daha var ve lig her sonuca gebe. Her şeyin mümkün olduğu bir sezon yaşıyoruz" dedi ve şöyle devam etti:DİKKAT ET ABOUBAKARYeter ki sakin kalın ve mücadelede kararlı olun. Elinizden geleni yaptığınızı görüyorum bunun için de teşekkür ediyorum..." Usta hoca, Aboubakar'a ise özel uyarıda bulundu. Fenerbahçe derbisinde rakip taraftarlara çekişen, önceki akşam ise Giresunsporlu oyuncuyla didişen golcüsüne "Sakin ol" dedi. Aboubakar'ın, "Kendimi böyle motive ediyorum. Rakibin tepkisi beni ateşliyor" sözlerine de "Hakemi de ateşliyorsun. Durup dururken bir kart görüp oyundan atılırsan beni de takımı da ateşlersin" cevabını verip dikkatli olmasını istedi.SAÐ STOPER İSTİYORÖte yandan şimdiden transfer listesi oluşturmaya başlayan Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in sağ stopere kaliteli bir isim istediği öğrenildi. Güneş'in talebini başkan Ahmet Nur Çebi'ye iletmesi sonrası tarama çalışmalarının başladığı kaydedildi.ATLETICO İÇİN HAZIRLIKYarınki Atletico maçı hazırlıkları da sürüyor. Taraftarları maça çağırarak geliri depremzedelere bırakılacak maç için yardım elde etmek isteyen siyah beyazlı kulüp, yine sosyal projesiyle alkış alacak.Kaynak: Fotomaç

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.