"Saiss'in yaptığını herkes yapardı"

Broker

Moderatör
21 Eyl 2022
6,687
0
0
Ankara
Yorumcu Kartal Yiğit, katıldığı televizyon programında açıklamalarda bulundu

İşte Kartal Yiğit'in açıklamaları;

"Şenol hocanın Saiss konusunda tepkisine hak vermemek elde değil. Çünkü Saiss, ligin bundan sonraki zorlu sürecinde önemli bir oyuncusu. Zaten Beşiktaş'ın savunması sezon başından beri çoğu maçta SOS veren bir savunma, Saiss'te bu takımın önemli oyuncularından biri.

Olaya başka bir taraftan bakarsak 40 yılda bir böyle bir fırsat yakalamış, yarı final fırsatını yakalamış bir oyuncudan bahsediyoruz. Bu olaya ne kadar anlayışlı olabilirsiniz yani "git sakat sakat oynama" diyeceksin. Bunu kimse diyemez teknik adam da diyemez. Bunu düşünecek kişi oyuncudur, Saiss'te bu fırsatı değerlendirmek istedi.

Şenol hocanın tepki gösterdiği nokta, "zaten sakatlananacağını biliyor, hem kendi takımına faydası olmayacak, hem de kendisine zarar verecek, hem de bize zararı olacak"diyor. Ve oldu da kendi takımına da faydası olmadı, kendi hocasının bütün planları altüst oldu. Belki Saiss hocasına, " maçtan önce ben bir 20 dakika oynayıp kendimi denemek istiyorum" demiştir.

Beşiktaş'ın defansında zaten sıkıntılar var bu sıkıntılarda takımı yalnız bırakacak. Şu an kimse bir şey bilmiyor, Beşiktaşlı idareciler de sakatlığının boyutunu bilmiyor. zaten geldiğinde yasal olarak, sakat olmasa da adamın 7 gün izni var, Gaziantep maçında zaten oynayamayacak. Sade Gaziantep maçı olsa iyi, ben çok daha fazla maç kaçıracağına inanıyorum. Dünya Kupası'nda oynamış oyuncuların takımlarına döndüğünde yasal olarak 7 gün oynamama izni var. Zaten Şenol hoca sağlam gelse bile Saiss'i oynatmazdı. Kampta onun yerinde oynayan oyuncular iyi oynadı, Welinton iyi oynadı. Tayyip de fena değildi, zaten hoca ilerki maçlarda Tayyip Takha ve Wellinton ikilisini defansta kullanacak gibi. Saiss geldi mi hoca bir süpriz de yapabilir, tandemi iki yabancıdan kurabilir. Kenarları Türklerden kullanabilir. Ben hocanın Rosier'den vaz geçeceğini düşünmüyorum iyi bir oyuncu. Ancak Ghezzallı bir Rosier ile Ghezzal'sız bir Rosier çok fark ediyor. Antalya kampında Tayfur Bingöl'ün performansı şenol hocanın elini rahatlatacak. Ama baktığınız zaman savunmada hala sıkıntı var mı? Evet var. Masuaku'nun durumu net değil, aldığımız duyumlar gideceği yönünde.

Saiss sakatlığını bile bile lades yaptı. İşin öbür tarafı dışardan baktığın zaman Saiss'in yaptığını herkes yapardı. Bu arada Saiss yok diye Beşiktaş'ın yandık bittik kül olduk diyecek hali de yok.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.