• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Safiye Soyman: Faik'in sarışın sevdası beni sinirlendiriyor!

Defne

Forum Üyesi
6561ea9086b24a455c3a44a2.jpg

Safiye Soyman-Faik Öztürk çifti, önceki gece bir balıkçıda kameralara yansıdı. Öğretmenler günü için sahne alacak olan Soyman ve Öztürk, ayaküstü gazetecilerle konuşmayı ihmal etmedi.

Pembe kıyafetleri ile dikkat çeken ikiliden Faik Öztürk, "Şeker Kız mı oluyordu bu? Barbie oluyor. Onu olacaktık komple ama yetişmedi. Pembe saç da yapacaktık ama yetiştiremedik" dedi.

6561e96f86b24a455c3a4499.jpg

"FAİK YÜZÜNDEN YETİŞTİREMEDİM"

Safiye Soyman ise araya girerek, "Faik yüzünden yetiştiremedim. Bu var ya bu, ah bunun sarışın sevdası beni sinirlendiriyor!" diyerek güldü.

6561e9f186b24a455c3a449c.jpg

Öztürk de bunun üzerine, "Sarı rengini çok severim. Safiye hanım, Seda Sayan bunlar hep sarı. Çok seviyorum ben de sarı rengini. Onlar da seviyorlar ki sarılar" şeklinde konuştu.

Safiye Soyman’ın Boğaz’a bakan süper lüks evi dikkat çekti

"DOKTORLAR ESTETİKTE DOKUNMADIK YERLERİNİ BIRAKMADI"

Faik Öztürk, yine her zamanki gibi hayat arkadaşı Safiye Soyman'a takılmadan edemedi.

Alıntı Metni

6561ea6586b24a455c3a449f.jpg

"TAKİPÇİMİZ DÜŞTÜ"

Soyman'ın yakın dostu tarafından takipten çıkarılmasını diline dolayan Faik Öztürk, "Seda Sayan da bunu takipten çıktı. Ona hiç girme zaten. Çünkü sosyal medyadan biz para kazanıyorduk. Reklamlar falan para alıyorduk, takipçimiz düştü. Gülben Ergen de takipten çıkarmış" açıklamasını yaptı.

Seda Sayan takipten çıkarmıştı! Safiye Soyman içini döktü

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.