• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Rönesans Rezidans enkazında bulunamayan 55 kişi için pankart hazırlandı

denizz

Forum Üyesi
Hatay'da deprem felaketinde yıkılan Rönesans Rezidans'ta oturan öğretmen Tuğba Koşar ile çocukları Mustafa Kemal ile 8 aylık Mehmet Akif'e hala ulaşılamadı. Koşar'ın annesi kızı ile torunlarının da aralarında olduğu kayıp 55 kişinin ismi ile fotoğraflarının yer aldığı pankart yaptırıp, evinin önüne astı.

dr9VW7jn90ewFQizbbBCcw.jpg
Kahramanmaraş merkezli depremlerde, Hatay'ın Antakya ilçesi İnönü Bulvarı Ekinci Mahallesi'ndeki Rönesans Rezidans da yıkıldı."Cennetten bir köşe" sloganı ile daireleri satılan rezidansta yüzlerce kişi hayatını kaybetti, çok sayıda kişi enkazdan çıkamadı.
F-ScvaPwiUO6ONuJstEhsg.jpg
Depreme, rezidansın A2 blokunda yakalanan özel eğitim öğretmeni Tuğba Koşar ile 2 çocuğu Mustafa Kemal ile Mehmet Akif'ten de haber alınamadı.
BaWTc_hMg0OHthAkRb1_hw.jpg
Tuğba'nın annesi Suna Öztürk, kızı ile torunlarının da aralarında olduğu kayıp 55 kişinin ismi ile fotoğraflarının yer aldığı bir pankart yaptırıp, Aksaray'daki evinin önüne astı.
NKvDiD8MrU6U-awW2PKdxw.jpg
Depremi televizyondan öğrendikten sonra hemen kızını aradığını ancak ulaşamadığını dile getiren Suna Öztürk, "Bunun üzerine polis olan damadımı aradım. Trafik nedeniyle eve doğru koştuğunu ve arayacağını söyledi. Yarım saat sonra evin yıkıldığını haber verdi." dedi.
3tAF-xaAakuprRieXMmW9g.jpg
Aksaray'dan yola çıktıklarını gittiklerinde de enkazla karşılaştıklarını dile getiren anne Öztürk, "Sonra yangın çıktı ve 2 gün kendiliğinden yandı. Hiç kimse enkaza yaklaşamadı. Yanacak bir şey kalmayınca yangın kendiliğinden söndü. Yanmış cesetler çıktı." diye konuştu.
OrWKwvwCgEq4WEr6vWj_vg.jpg
Enkazın kaldırıldıktan sonra tüm cesetlere baktığını ifade eden Öztürk, "'DNA işlemi yapılıyor, bekleyin' diyorlar. Sağlıklı bir şekilde haber alamıyoruz. Mezarlıklara, hastanelere baktık ama eşleşme yok, ulaşamıyoruz. Belki birileri görür, bize yardımcı olur diye evin önüne kendilerinden haber alınamayan 55 kişinin pankartını yaptırıp, astım." dedi.
d6UQdsc_G0W5whqJYCEXXQ.jpg
Hiçbir bilgi olmadığından yakınan Öztürk, "Hiç kimse için bir gelişme yok. Sanki herkesin üzerinde ölü toprağı var gibi. Seçimlerden sonra Meclise gideceğim. Mitinglere de balkonuma astığım pankartın küçüğünü yaptırıp, götürüyorum." ifadelerini kullandı.
iklBaEDaakeBF6dNITAhcg.jpg
Rönesans Rezidans'a hiçbir zaman güvenmediğinin altını çizen Öztürk, "Çocuğumu çok zor okuttum. Eşim pazarcıydı. Evde salça yapıp, sattım. Fitrelerle, zekatlarla büyüttüm. Kızım doğum yaptığında 6 ay yanında kalmıştım. Garaja girip, çıktığımda kolonların döküldüğünü fark ettiğim için kızıma taşınması gerektiğini söylüyordum. Yangın merdiveni olmadığını, herhangi bir durumda itfaiyenin giremeyeceğini söylüyordum. Bir an önce enkazın taranmasını ve kayıplarımızın bulunmasını istiyoruz" diye konuştu.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.