Romain Saiss'tan Beşiktaş taraftarına mesaj

Broker

Moderatör
21 Eyl 2022
6,687
0
0
Ankara
Fas Milli Takımı'nın kaptanı Romain Saiss, Dünya Kupası'nda Hırvatistan ile 0-0 berabere kaldıkları maçın ardından TRT Spor'a konuştu.

Saiss, "Zorlu bir maç oldu. Son finaliste karşı oynamanın zor olacağını biliyorduk. Uzun zamandır aynı teknik direktör yönetiminde ve birlikte oynayan birçok kaliteli oyuncuları var. Defansif olarak çok iyiydik. Son derece organizeydik ama topa sahip olduğumuz anlarda daha başarılı olmalıyız. Bunu yapacak kaliteye de sahibiz. Bu maçta yapamadık ama turnuvanın en iyi takımlarından birine karşı iyi bir puan aldığımızı düşünüyorum. Belçika maçı da zor olacak. Onlara dair her şeyi biliyoruz, bu maça hazır olmalıyız. Savunmadaki anlayışımızı sürdürmeliyiz. Bugün yapamadığımız bazı küçük ayrıntıların üstüne çalışmalıyız. Umarım Belçika maçını kazanırız. Bugün aldığımız bir puan da önemli ama gruptan çıkmak adına sıradaki karşılaşmayı kazanmak çok önemli." diye konuştu.

Beşiktaş'a mesaj gönderen Saiss, "İstanbul'a olabildiğince geç dönmek istiyorum. İstanbul, inanılmaz bir şehir. Beşiktaş inanılmaz bir kulüp. Beşiktaş taraftarları, Fas'ı desteklerse harika olur. Belki Atiba'nın kaptanlığındaki Kanada'ya karşı bunun olması zor olabilir. Ama taraftarımızdan birçok mesaj alıyorum. Onlara teşekkür etmek istiyorum. Bizi desteklemeye devam etsinler." dedi.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.