• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Rıdvan Dilmen: "Skandal"

Beşiktaşlım

Forum Üyesi
"Fenerbahçe ve Beşiktaş artı 8 Anadolu kulübü ve imza vermeyenler var"" Rıdvan Dilmen şunları kaydetti: "Bugün Mehmet beyin ve federasyonun bir açıklamasını daha gördük. Futbolda bu kadar açıklama olmaz. Tehlikeli olan şu: Maalesef futbolda kututplaşma dönemine prim vermeye başladık. Fenerbahçe ve Beşiktaş artı 8 Anadolu kulübü ve imza vermeyenler var" "Trabzonspor ve Galatasaray'ın arkadaşları; Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın arkadaşları olarak bölündü" "Mehmet bey 18 Temmuz'da gitti veya kaldı, inan önümüzdeki sezon çok zorlu geçer. Çünkü iş ortadan bölündü. Trabzonspor ve Galatasaray'ın arkadaşları; Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın arkadaşları olarak bölündü" "Milli Takımımız üzerinden gitmenin son derece yanlış olduğunu düşünüyorum" "Bugün Mehmet beyin yazısında da aynı şey var. Futbolcu olmadığı için veya antrenör olarak da o teri almadığı için sürekli olarak Avrupa Şampiyonası'nı örnek gösteriyor. Futbolcu Hakan Çalhanoğlu'nun başkan kim olmuş hiçbiri umrunda değil. Sakın öyle düşünmeyin. Hakemlerimiz etkilenebilir, o yüzden devam etme veya etmeme kararı almadın denebilir. Ama Milli Takımımız üzerinden gitmenin son derece yanlış olduğunu düşünüyorum" "Devam etme şansını, futbolun sağlığı için doğru görmüyorum" "Ben kendi adıma söyleyeyim, Mehmet Büyükekşi'nin 18 Temmuz'u seçim tarihi olarak istemesi Milli Takım mazereti sebebiyle doğru değildi ama bundan sonraki süreçte de devam etme şansını, futbolun sağlığı için doğru görmüyorum. Ama bu imza işlerinden dolayı da gelecek olanların da işlerinin çok zor olduğunu düşünüyorum" "Yüzde 70 Kuntz'la da şampiyonaya gitmiştik zaten" "Montella'yı geçtim, biz yüzde 70 Kuntz'la da şampiyonaya gitmiştik zaten. Hiç kimse sahiplenmesin. Türkiye bu ekonomisiyle, tesisleriyle Avrupa Şampiyonası'na gitmemesi skandaldır. Türkiye oraya gitmekle büyük iş yapmadı. Gitmemek büyük rezalettir"

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.