Rapçi Ben Fero'dan Ezhel'e 'Kürdistan' tepkisi: Sorumluluk getiren bir durum olduğund

Haberci

Forum Üyesi
13 Eyl 2022
6,412
0
0
Ben Fero, "Kürdistan" açıklamasıyla tepki çeken Ezhel'e Instagram hesabından bir açıklama yayımlayarak tepki gösterdi.

Ben Fero, şu ifadeleri kullandı:

"Özel hayatındaki hiçbir insanı umursamayan, sorumluluk getiren bir durum olduğunda salak yapan insan, günlerdir halkım, ülkem gibi söylemlerle sanki bir kurtarıcıymış gibi davranıyor. Kendisini 'Devrim var, başa geç' diye çağırsanız ya geç kalır ya hiç gelmez. Daha gülünç ve cringe bir durum olamaz. İşin daha acı tarafıysa bir sürü genç insan bu yazıların altında tartışıyor, anlamlandırmaya çalışıyor. Konuşulmayan tek konu ise asıl eksik olan eğitim konusu.

"Senin ne alakan var diyenler ya da önceden neden görüştün diyenler; alaka var çünkü bu gibi saçmalıklar Türkiye'de bu sektörün prestijini düşürüyor. Gün geçtikçe sektörün kitlesi daha da kalitesiz ve eğitimsiz bir hal alıyor. Yorumsuz kalmak da bu ülkede yanlış anlaşılmıyor ve bu işi kötü niyetle yapan başka kişilere yarıyor. Geçmiş konusuna gelince, o zamanlar kendisiyle hiphop konuşuyorduk ve kendisi hiphop müzik yapıyordu. Bu şekilde saçmalamıyordu. Ama bunun üzerinden çok zaman geçti."

Ezhel, Twitter hesabı üzerinden katıldığı sohbette,"Kürdistan'ın başkenti Ankara'dır, İstanbul'dur" demişti. Sözleri tepki çeken Ezhel, "Üzüldüğüm anlaşılmamak, ülkeyi bölmek istediğimi, terörist olduğumu düşünmeniz. Benim ise tek isteğim ülkeyi birleştirmek, terörü bitirmek, kalbimizi birbirimize açmak, şu zor zamanlarda hepimizin birbirine ihtiyacı olduğunu anlatmak. Önyargılarımızı kırmak" demişti.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.