• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Rafet El Roman'dan evliliğe yeşil ışık! 'Gerçek aşıklar aynı yaştadır'

Defne

Forum Üyesi
651978c486b24a51808e6688.jpg

Pop müziğinin başarılı isimlerinden Rafet El Roman (54), geçtiğimiz gün Kıbrıs'ta bir otelde sahne aldı. Konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen ünlü isim, "Müzik kariyerinizin başından bugüne her sahneniz çok enerjik geçiyor. Bunu neye bağlıyorsunuz?" sorusuna şu cevabı verdi:

Alıntı Metni

6519772c86b24a51808e667d.jpg

"ROMAN GİBİ BİR HAYATIM VAR"

“Başarının her türlüsüne doydum. Kariyerimde başarının her yüzünü gördüm" diyen El Roman, "Sonuna doğru bir ayrılık süreci oldu. Ben Almanya’da yaşamak zorunda kaldım. Orada çocuklarım ile yeniden bir hayata başladım. Sonra tekrar müzik yapmaya başladım, yine zirveye oturdum. İnişli çıkışlı bir hayat yaşadım. Adımı tam taşıyorum. Rafet El Roman. Roman gibi bir hayatım var” dedi.

6519775786b24a51808e6680.jpg

YAŞ FARKI AÇIKLAMASI

Sanatçı, “Yeni ilişkiniz de hayırlı olsun. Yanınızda hep genç sevgililer görüyoruz. Yaş farkı hakkında neler söylemek istersiniz?" sorusunu ise şöyle yanıtladı:

Alıntı Metni

651977c686b24a51808e6684.jpg

EVLİLİĞE YEŞİL IŞIK!

Kameralar karşısında sevgilisine öpücük yollayan ünlü isim, “Yasemin Hanım ile evlenmeyi düşünüyor musunuz?" sorusuna “Tabii ki, neden olmasın” diye cevap vererek evliliğe yeşil ışık yaktı.

Rafet El Roman ve genç sevgilisinin Bodrum'da aşk tatili!
Rafet El Roman'dan 'kısırlaştırma ameliyatı' açıklaması: Bu yük hep kadınlara yüklenir!

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.