• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Pınar Altuğ: Su tam benim istediğim gibi bir kız oldu!

Defne

Forum Üyesi
654e1bdb86b24a07082e5c74.jpg

1994 yılında Miss Turkey yarışmasında birincilik elde eden, fenomen dizi 'Çocuklar Duymasın'daki 'Meltem' karakteriyle yıldızı parlayan Pınar Altuğ, kendisinden dokuz yaş küçük meslektaşı Yağmur Atacan ile 2008 yılında hayatını birleştirmişti. Oyuncu çift, 2009'da Su adını verdikleri kızlarının dünyaya gelmesiyle ilk kez anne ve baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı.

"DOĞADA YAŞAMAYI SEVİYORUZ"

Pınar Altuğ, önceki gün Etiler'deki bir tırnakçıdan çıkarken görüntülendi. Sorulara yanıt veren Altuğ, "Kişisel bakımıma para harcıyorum. Okul tatili başlıyor şimdi de. Çocuklara fazla ödev vermesinler annesiyim ben. Genç kız annesiyim daha güzel vakit geçirsin diye istiyorum. Kampa gideceğiz bu sene de bakalım. Senelerdir teknede yaşıyoruz yazları da güzel oluyor ya. Biz seviyoruz doğada yaşamayı. Biz 14 senedir Kocaeli tarafında oturuyoruz. Zor oluyor ama çalışırken çok daha zor. Sabah çekimim vardı mesela eve geri gitmek ayrı dert. Oradan bir daha bu tarafa gelmek ayrı dert. Zor ama alıştık ya" dedi.
654e1c1886b24a07082e5c7c.jpg

Pınar Altuğ'dan duygulandıran paylaşım: Çok özlüyorum!

"BABASININ MİMİKLERİNİ ALMIŞ"

Kızı Su ile ilgili de konuşan Pınar Altuğ, "Su, tam benim istediğim gibi bir kız oldu. Meslek konusunda henüz kararsız kendisi de. Benim ona söylediğim şey, istediği mesleği okuyarak yapması gerektiği. Kendi kendine hak ederek hakkıyla bulunduğu yerde olsun. Biz onunla reklam filminde oynadık küçükken. Bence oyunculuğa yeteneği de var. Babasının mimiklerini almış" diyerek kızı hakkında yorumda bulundu.
654e1c5686b24a07082e5c81.jpg

"İSTERİM Kİ ÇOCUĞUM EN İYİSİ OLSUN"

Sosyal medyanın son zamanda birçok ismi ön plana çıkarması hakkında da konuşan Pınar Altuğ, "Oyunculuk yapmak çok başka. Ünlü olmak çok başka. Ben isterim ki çocuğum en iyisi olsun. Biz onu ünlü yapmaya çalışmıyoruz. Göz önünde büyüyor ama bu ona bence dezavantaj getirmez. Takipçi sayısına göre oyuncu seçme olayı var mesela. Ama çok yetenekli olanlar da var. Ben sonucunda çıkan işlere bakarım. Her popüler oyuncu bence başarılı oyuncu değildir. İş disiplini çok önemli bu sektörde. Çok kalabalık bir ekiple çalışıyorsunuz çünkü. Oyunculuk bence ekip işi biraz da" dedi.
654e1c6586b24a07082e5c83.jpg

Yağmur Atacan sosyal medyada gelen mesajı ifşa etti

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.