• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Parasını verdiği halde şarkı alamadığını belirtmişti! Aylin Coşkun canlı yayında açıkladı

Defne

Forum Üyesi
65c9f8af721699be74eab14e.jpg

Bir süredir ortalarda görünmeyen Aylin Coşkun, 15 yıl flört ettikten sonra nikâh masasına oturduğu Volkan Aslan ile geçtiğimiz ekim ayında Nişantaşı'nda el ele objektiflere yansımış, meslektaşı Sinan Akçıl'ı hedef almıştı.

"PARAMIN ÜSTÜNE YATTI"

Akçıl'a para verdiğini ancak karşılığında henüz şarkı sözü alamadığını belirten ünlü isim, "Sinan'a para verdim, üstünden çok zaman geçti. Şarkı hâlâ ortada yok. Bir de paramın üstüne yattı. Parayı harcadıktan sonra şarkıyı vermek istemez tabii" sözleriyle gündem olmuştu.
65c9f901721699be74eab153.jpg

"SEVGİLİLERİNDEN ALDIKLARINI ÖDESİN"

Daha sonra ünlü müzisyene çarpıcı bir göndermede bulunan Coşkun, "Borcunu ödemedi hâlâ, borcu baki. Hiç sesi çıkmadı. Sevgililerinden aldıklarını ödesin, benimkine sıra gelir. Bana verdiği şarkılar çok kötüydü. Sinan'ın yaptığı şarkıları beğenmiyorum. Bu haberler çıktığında arayıp, 'Ya Aylincim unuttum senin şarkını, gel yapalım?' dese daha şık olurdu. Hiç aramadı bile. Artık bu saatten sonra tenezzül edip, ondan ne para ne de şarkı alırım" ifadelerini kullanmıştı.
65c9f90f721699be74eab155.jpg

Evrim Akın, Aylin Coşkun'un 4 katlı lüks villasına konuk oldu!

CANLI YAYINDA ÇOK KONUŞULACAK SÖZLER

Aylin Coşkun, bugün TV8'de ekranlara gelen 'Aramızda Kalmasın' programına konuk oldu. "Müzik dünyasında bazı dolandırıcılar var. Birkaç yıl önce şarkı yapacaklar diye 10 bin dolar verdim, şarkı yapmadıkları gibi pişkin pişkin dolaşıyorlar" çıkışı hatırlatılan 48 yaşındaki şarkıcı, bu kez canlı yayında çarpıcı açıklamalara imza attı.
65c9f917721699be74eab157.jpg

"BUNUN ADI DOLANDIRICILIK"

Alıntı Metni

"KABUL ETTİ AMA ARAYIP SORMADI"

Sunucu Müge Dağıstanlı'nın "Bu isim Sinan Akçıl mı?" sorusuna Aylin Coşkun, "Sinan zaten vermedi. Kendisini de seviyorum bu arada. Üstüne yattı (gülerek). Diyalog kopukluğumuz oldu. O da kabul etti, 'Aylin'i üzmüşüz, hallederiz' dedi. Halletmedi, arayıp sormadı" yanıtını verdi.
65c9f91f721699be74eab159.jpg

Aylin Coşkun zorlu süreci anlattı! 'İki ev parası yedim'

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.