• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Pankreas kanseri ile mücadele ediyor! Tanyeli: Eşime git kendi hayatını kur dedim

Defne

Forum Üyesi
669e23c705089e4aaa595de6.jpg

Geçtiğimiz haziran ayında pankreas kanseri teşhisi konan ve tedavisi devam eden Tanyeli, önceki akşam yakın dostları ve eşi İlker Sünnili ile birlikte birlikte Beyoğlu'ndaki Impera Otel'de evliliğinin 11'inci yılını kutladı.

"ESKİ EŞİNİ DE KANSERDEN KAYBETTİ"

Hastalık sürecinde hep birlikte olduğu ve asla kendisini yalnız bırakmadığı eşi İlker Sünnili'den bahseden Tanyeli, "Bizim için çok güzel bir gün. Çok zorlu bir mücadeleden geçiyoruz 1.5 yıldır. Ben ona 2 veya 3 kere de git dedim. Çünkü bu süreçte süreci yaşayan için çok zor. Hayatımda ilk defa kendimi düşünür oldum, çok hırçınlaştım, çok öfkeli anlarım oldu. Bu süreci yaşayan kadar yaşayanın yanında olmak da çok ama çok ağır bir süreç. Katlanmak çok zor çünkü, fiziksel olarak değişiyoruz ve bazen ruh hali olarak değişiklikler yaşıyoruz. Bu süreçte bir kaç kez eşime dedim ki git kendine bak, kendi hayatını kur. Ben kendime katlanamıyorum başkasının bana katlanması daha zor. Ama gitmedi, o eski eşini de kanserden kaybetti. Çok talihsiz bir adam bu süreci benimle de yaşıyor ama yine de bırakmadı beni. Gitmedi bir yere. Onun için çok zor. Ama ben güçlüyüm, Allah'ın izniyle atlatacağım." dedi.

669e243405089e4aaa595df5.jpg

"EN ÖNEMLİ ŞEY SABIR"

Eşi ise Tanyeli'nin bu cümleleri karşısında, "Harika zamanlarımız oldu 11 yılda. Zor zamanlarımız oldu, harika zamanlarımız oldu. Koşturduğumuz anlar oldu ama bir şekilde hayat devam ediyor. Şu anki hayatımız Allah'a şükür güzel ama çok daha güzel olacak. Zor bir süreç atlatıyoruz bu günler de geçecek. En önemli şey sabır, sabırlı olmak zorundasınız. Korkular ister istemez oluyor ama Rabbim yol gösteriyor. Hastanede hiç tanımadığımız insanlar geldiler şifa için kendi yöntemlerini uyguladılar, okumaya gelenler oldu hiç tanımadıklarımız geldiler. Ben yurt dışından Tanyeli için geldim diyenler oldu. Okunmuş sular geldi bir çok şey geldi. Biz birbirimize karşı gerçek sevgiyi bulmuş insanlarız. Ben kendi karakterime göre ve kendi adıma göre yapmam gereken neyse onu yapıyorum." diyerek eşi Tanyeli'yi duygulandırdı.

669e249a05089e4aaa595df7.jpg

Pankreas kanserine yakalanmıştı! Tanyeli sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı

"DOSTLARIM İYİ Kİ VARLAR"

Tanyeli, bu süreçte yanında olan dostları hakkında da konuştu. Bir çok sanatçının ve dostunun kendisine vefa örneği sergilediğini dile getiren Tanyeli, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

669e24f205089e4aaa595df9.jpg

"ZENGİNLİK MADDİ DEĞİL"

Geceye yakın dostu Tanyeli'yi bırakmayıp katılan Zara da basın mensupları ile sohbet etti. Tanyeli'den bahseden Zara, "Ben Çeşme'den apar topar geldim. İnsan dostlarıyla her anını paylaşabildiği an çok zengin. Zenginliğin tanımı maddi olarak değil bence. İnsanın dostlarının yanında olması bence en büyük zenginlik. Yarının ne getireceği çok da belli değil. O yüzden ben de Tanyeli'nin yanında olmak istedim. Onun bu hayata sımsıkı sarılması, vefası bizi ve doktorlarını çok sevindirdi." diyerek duygulandı.

669e252f05089e4aaa595e0d.jpg

Kanserle mücadele eden Tanyeli: Mutfak benim terapi alanım

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.