• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Oyuncu Emre Kınay, duygularını dile getirdi! ''Artık şehit haberleri duymak istemiyoruz''

Defne

Forum Üyesi
65a3ee294d41ac7f2fd66481.jpg

Tüm Türkiye, Pençe-Kilit bölgesinden gelen şehit haberiyle yasa boğuldu. Teröristlerle çıkan çatışmada 9 askerimiz şehit oldu.

Hepimizin içini yakan bu saldırı sonrası acı haberi duyan ünlü isimler de tepkilerini belli etti.

"ŞEHİT HABERLERİ CANIMIZI SIKIYOR"

Emre Kınay, önceki akşam Cihangir'de görüntülendi. Oyuncu, "Arkadaşlar hiç keyfimiz ve tadımız yok. Şehit haberleri geliyor. Bu da bizim canımızı sıkıyor. Varla yok arasındayız. Barış dolu bir sene olsun lütfen. Bu çile bitsin artık. Şehit haberleri gelmesin. Yuvalar ocaklar sönmesin, feryatlar yükselmesin istiyoruz" dedi.
65a3ee4d4d41ac7f2fd66484.jpg

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şehitlerimizin kanı yerde kalmıyor

"HER YERDE SAHNE YAPACAĞIZ"

Projeleri için Kınayi "Yeni bir oyunumuz var provalarımız devam ediyor. Pınar Altuğ, Yağmur Atacan ve ben 8 Şubat'ta prömiyer yapacağız. Tüm yıl boyunca her yerde sahne yapacağız" diye konuştu.
65a3ec534d41ac7f2fd66470.jpg

"24 YIL SONRA MÜZİĞE YENİDEN DÖNDÜM"

Oyuncu, "Ne tarz müzik yapıyorsunuz?" sorusuna, "Hani eskiden 90'lık kaset doldururduk uzun Bodrum yollarına çıkardık işte öyle bir şey. 90'lık kaset diye başladık. 24 yıl sonra müziğe yeniden döndüm artık müzik yapıyorum. her cuma sahne alıyorum. Sesimi beğeniyorlar sahneme geliyorlarlar sağ olsunlar. Bunuda kendi tiyatromda yapıyorum. Duru Tiyatro üst katı Dudu Restoran ordada her cuma sahne yapıyorum beklerim" yanıtını verdi.
65a3ec184d41ac7f2fd6646c.jpg

"DÖNENCE GERÇEK HAYATIN İÇİNDEN"

Emre Kınay, son olarak geçtiğimiz ekim ayında final yapan Kanal D dizisi 'Dönence'de 'Cem' karakterine hayat vermişti.Dönence’yi farkındalık yaratacak bir sevgi hikayesi olarak tanımlayan oyuncu, "Dönence, uzun zamandan beri televizyonlarda karşılaşmadığımız türden bir hikaye. Gerçek hayatın içinden, farkındalık yaratacak bir sevgi öyküsü. Ben de uzun aradan sonra tekrar şefkatli bir karaktere hayat vereceğim için mutluyum. Umarım seyircimiz de bizim gibi düşünür" açıklamasında bulunmuştu.
65a3ed654d41ac7f2fd66478.jpg

Emre Kınay provaya köpeğiyle geldi

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.