Öykü Çelik'i isyan ettiren tatil! 'Bodrum gerçekten çok pahallıydı'

Defne

Forum Üyesi
11 Eyl 2023
9,451
0
16
65044f9e86b2471120624899.jpg

Emlak danışmanı İsmail Berhan'dan 'Survivor 2021' yarışması dönüşü evlilik teklifi alan Öykü Çelik, Instagram hesabından parmağındaki alyansı paylaşmış, sevgilisinin teklifine 'Evet' dediğini açıklamıştı.

"İLİŞKİMİZ BİTTİ"

Sevgilisiyle Bodrum'a giden oyuncu, tailden döner dönmez sosyal medyadan ayrılık haberini duyurmuştu.
65044e7b86b2471120624892.jpg

"MUTLU YILLAR AŞKIM"

Öykü Çelik, son olarak sosyal medya hesabından Ali Çakıcı ile ilişkisini ilan etmişti. 35 yaşındaki güzel, sevgilisi ile fotoğrafını kalp ve nazar boncuğu emojileriyle birlikte "Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım" notuyla yayınlamıştı.
65044e8686b2471120624894.jpg

"YAKIN ZAMANDA AÇIKLANIR"

Özel hayatıyla çok konuşulan Öykü Çelik, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Kısa bir Nişantaşı turu yapan oyuncu, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Güzel oyuncu "Yeni sezonda ekranlarda olacağım, ulusal bir kanalda dizi projesi için anlaştım. Yakın zamanda açıklanır" diyerek sevenlerine müjdeyi verdi.
65044e1086b2471120624888.jpg

Öykü Çelik kahkahayı bastı! 'Tektaş değil gök taşı'

YÜKSEK TATİL FİYATLARINDAN DERT YANDI

Yaz aylarını tatil yaparak geçirdiğini söyleyen oyuncu "Bodrum'da ve Ege'de tatil yaptım. Onun harici yurt dışına gidip orada tatilime devam ettim. Sıcağı çok sevmediğim için Londra ve Kuzey Avrupa ülkelerini tercih ettim. Bir de Bodrum gerçekten çok pahalıydı. Paran olsa bile o fiyatları ödemek tuhaf geliyor bana açıkcası" diyerek yüksek fiyatlardan dert yandı.
65044e4d86b2471120624890.jpg

Öykü Çelik ve yeni sevgilisinin aşk teknesi!

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.