• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Otizmli çocuğun sesinden rahatsız olan komşu aileye saldırdı

tarisu

Forum Üyesi
Web sitesi
tarisu.com
i_clz_u9fUmFlWmqTXIMew.jpg
Beylikdüzü'nde 5 yaşındaki otizmli çocuğun gürültüsünden rahatsız olduğu öne sürülen Yunus Ş., ile aile arasında tartışma çıktı. Tartışmadan 20 gün sonra baba Özdemir, sopalı saldırıya uğradı.

5BmoA-eoiUasnnjdtr3xXA.jpg
İstanbul Beylikdüzü'nde 5 yaşındaki otizmli çocuğun gürültüsünden rahatsız olduğu öne sürülen komşu, aileye saldırdı.
gj2srEtXi0CgaUpNkSjhQw.jpg
Fabrika işleten Müjgan Özdemir ve Murat Kaan Özdemir'in, 5 yaşındaki otizmli çocukları iş yerinin bulunduğu binada sinir krizi geçirdi.
fDaIdNVawE-Edxr9bzadmQ.jpg
Bu sırada tekstil atölyesi işleten üst kat komşuları, otizmli çocuğun sesinden rahatsız oldu. Çocuğun gürültü yaptığını ileri süren komşu Yunus Ş., Özdemir ailesine bağırdı.
hGzW2rbNaEGAvIHAMJ6k_g.jpg
Olayın üzerinden yaklaşık 20 gün geçtikten sonra Murat Kaan Özdemir, iş yerinden çıktıktan sonra komşusunun saldırısına uğradı.*Müjgan Özdemir de eşini kurtarmaya çalışırken dövüldü. Özdemir ailesi komşularından şikayetçi oldu.
lswBStS7dEOl598W31k3_Q.jpg
Emniyetteki ifadesinde yaşadıklarını anlatan Özdemir, oğlunun otizmli olması nedeniyle bazen hareketli olduğunu ve durduramadıklarını söyledi.Yaşananların ardından iş yerlerini boşaltan aile, saldırganların yakalanmasını istedi.
gQ-vbSgkvkynEwQ7Z-KCCQ.jpg
Yaşananları anlatan 4 çocuk annesi Müjgan Özdemir, oğlunun yüzde 90 engelli raporunu olduğunu ve zaman zaman iş yerine yanlarına geldiğini dile getirdi.
g8G0j8ikEkOKtLIEYKHUGg.jpg
Saldırganın olaydan 20 gün sonra konuşmak için eşini çağırdığını ve kameraların olmadığı yere doğru götürdüğünü öne süren Özdemir, "Telefondan bir şey göstereceğini söylemiş, o esnada merdivenlerden ben iniyordum. Eşimin kiminle konuştuğunu sordum. Ben bakarken birden eşime kafa attı. Eşim de ne olduğunu anlayamadı. Sağdan soldan insanlar sopalarla koşmaya çalıştı. Ben ayırmaya çalıştığım zaman bana 2 kez yumruk attılar." dedi.
ra5QLC_DBkKuqHONxj8QtQ.jpg
Baba Murat Kaan Özdemir tehdit edildiği için iş yerini boşalttığını belirtti.Saldırganın büyük tehditler ettiğini ifade eden baba Özdemir, korktuklarını da dile getirdi.
skEMT1uIG0KX0_ndxi82qQ.jpg
hydO-c1FYk-iONL69uVFVg.jpg
VLcU4aMe4kSqHEjQ_tt6Kg.jpg

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.