• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

"Onur Bulut Beşiktaş'ta oynamak istediğini herkese söyledi"

Broker

Moderatör
Beşiktaş'ın Onur Bulut transferi, oyuncunun eski kulübü Kayserispor tarafından Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'na taşındı.

,Beşiktaş, oyuncuyu 1 milyon Euro çıkış bedeli ödeyerek tenlerine bağlamıştı.Onur Bulut'un menajeri Elyasa Süme, oyuncunun olaylı transfer süreciyle alakalı olarak A Spor'a telefonla bağlandı ve açıklamalarda bulundu.İşte Elyasa Süme'nin açıklamaları:"Bu konuyla ilgili bağlanıp açıklama yapmaktan üzüntü duyuyorum. Çok acı günlerden geçiyoruz, böyle zamanlarda bunları konuşmaktan üzüntü duyuyorum. Fakat hakkımda istemediğim şeyler söylendi, transferde birilerinin arkasından iş çevirmişim gibi. Kendimi ifade etmek için bağlandım. Biraz mantıklı düşünelim. Kayserispor kulüp binasında, o kadar Kayserispor yetkilisinin içinde benim böyle bir şey yapmam mümkün mü? Onur Bulut başından beri Beşiktaş'ta oynamak istediğini herkese söyledi. Ben sözleşme imzalandığında o odadaydım. Kayserispor ikinci başkanı Nurettin Bey dışında Başkan Ali Çamlı da oradaydı. Anlaşma imzalandıktan sonra ben evrakları Başkan Ali Çamlı'nın elinden aldım. Başkanın olduğu bir ortamda imzalar atıldı ve odadan birlikte ayrıldık. Sözleşmede bildiğim kadarıyla Nurettin Bey'in imzası var. Ben Samet Koç'u odada görmedim. Başkanın bulunduğu bir ortamda imzayı kim attı diye sorgulayacak değilim. Ben Süper Lig'de futbol oynadım, bu işi de şerefimle yapıyorum. Hem Beşiktaş'a, hem de Kayserispor'a büyük saygı duyuyorum. Kulüpler her zaman oyunculardan büyüktür. Onur Bulut da Kayserispor'a çok şey borçlu. Burada Onur Bulut oldu. Bu kulübe her şeyini verdi, 1 milyon Euro gibi de bir bonservis kazandırdı. Ben isterdim ki Onur buradan başkanla tokalaşarak, fotoğraf vererek ayrılsın. Böyle bir ayrılık yakışırdı."Elyasa Süme, A Spor muhabiri Sercan Dikme'nin, Onur Bulut'un başka bir takımda oynaması için Kayserispor'dan baskı görüp görmediği sorusuna ise şöyle yanıt verdi:"Dediğim gibi Onur en başından beri Beşiktaş'ta oynamak istedi. Ben futbolcu temsilcisiyim. Benim görevim oyuncunun sağlıklı bir şekilde futbol oynamasını ve kariyerini sürdürmesini sağlamak. Anlatacak çok şey var ama şu an bir şey söylemek istemiyorum. Başka takımdan baskı gördük mü görmedik mi, bunları konuşmak istemiyorum. Konu hakkında hukuki süreç başlayacak. Bundan sonrasına hukuk karar verecek."Duhuliye.com

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.