• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

'Okyanusun Kalbi' olarak giyindi, Leonardo DiCaprio'nun doğum günü partisine geldi!

Defne

Forum Üyesi
6553223c86b24a0c34f04321.jpg

'Van Helsing', 'Karanlıklar Ülkesi' ve 'Boş Oda' gibi yapımlarda yer alan İngiliz aktris Kate Beckinsale 'Aviator' filmindeki rol arkadaşı Leonardo DiCaprio'nun doğum günü partisine katıldı.

50 yaşındaki oyuncu, meslektaşının 49'uncu yaş günü için DiCaprio'nun kariyerindeki en önemli filmlerden biri olan 'Titanik'e yaptığı gönderme ile dikkat çekti.

65531ff786b24a0c34f042ee.jpg

TARZIYLA ÇOK KONUŞULDU

Filmde Kate Winslet'in canlandırdığı Rose karakterine hediye edilen 'Okyanusun Kalbi' adlı kolyeyi anımsatan, kocaman mavi bir mücevhere benzeyen bir kıyafet giyen ünlü isim, partinin odak noktası oldu.

655320b586b24a0c34f04304.jpg

Fashion Bomb Daily'nin Beckinsale'in görünümünü sergilediği Instagram paylaşımına yorum yapan bir kişi, devasa mücevherin filmin sonunda Rose karakteri tarafından okyanusa atılmasına atıfta bulunarak "Yaşlı kadının kolyeyi okyanusa attığını sanıyordum?" diye yazdı.

6553210a86b24a0c34f04307.jpg

"KARİYERİMDE ZEKAMIN YARDIMINI GÖRMEDİM"

Öte yandan ünlü oyuncu, geçtiğimiz yıllarda yaptığı bir açıklamada çocukluğunda yaptırdığı IQ testinde 152 puan aldığını belirterek; "Gittiğim her doktor veya karşılaştığım her insan, 'Eğer yüzde 30 daha az zeki olsaydın çok daha mutlu olurdun' dedi" ifadelerini kullanmıştı.

6553215e86b24a0c34f0430c.jpg

Beckinsale, üstün zekasının kariyerine etkisini, "Kariyerimde IQ’mun yardımını görmedim. Aslında tam tersine bir handikap oluşturmuş olabileceğini düşünüyorum" sözleriyle anlatmıştı.

Kate Beckinsale: Yıllar önce bebeğimi kaybettim
Kate Beckinsale 24 yaş küçük sevgilisiyle görüntülendi

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.